1TB depolama seçeneğinde son dakika iPhone 13 sızıntı ipuçları | Engadget

1TB depolama seçeneğinde son dakika iPhone 13 sızıntı ipuçları | Engadget

Yakında Olacak Olan iPhone 13 serisi birkaç yükseltmeden fazlasını vaat ediyor, ancak bunlardan biri iki taraflı bir soruna cevap verebilir: bitmeyen daha pozitif depolama ricası. 9to5Mac’in bildirdiği gibi, meşhur analist Ming-Chi Kuo, iPhone 13 Pro ve Pro Max’in iPhone 12 Pro ailesinden taşınan 128 GB, 256 GB ve 512 GB seçeneklerin yanı sıra 1 TB’a kadar depolama alanıyla sunulacağını bahis etti. Bu fiyatı yüksek olsa da, fazla pozitif video çekiyorsanız ya da geleceğe daha dayanıklı olmasını istiyorsanız cazibeli olabilir.

Kuo keza temel iPhone 13 ve 13 mini’nin (açık konuşmak gerekirse) 128 GB’tan başlayacağına inanıyordu. beceriksiz) 64GB’lık giden meslektaşları. Ayrıca yeni bir 512 GB katmanı göreceksiniz — 256 GB’tan artı alan elde etmek için artık bir Pro modele müsriflik yapmanıza gerek kalmayacak.

Paradan tasarruf etmenin diğer yolları da olabilir. Tahlilci hem, mevcut AirPod’ların Apple’ın 14 Eylül etkinliğinde piyasaya sürülmeye hazırlanmış üçüncü tür modellerin yanına kalmasını ve satmasını beklediğini söyledi. Bunun fiyatlandırmayı nasıl etkileyeceğinden belli değildi, oysa en olası mantıksal bağ, üçüncü nesil AirPod’ların mevcut alanı işgal etmesine müsade veren bir fiyat düşüşü. Apple, yeni kablosuz kulaklıkları daha yüksek bir fiyata satabilir, ama AirPods Pro ile (normalde 250 ABD doları) aralarında fazla pozitif bir ayrım olmayacaktır.

Sızıntılar doğruysa, yeni AirPod’lar daha pozitif Pro muadillerine çok aynı ve uzamsal sesi destekler, ama üstteki seviye tomurcukların kulaklık uçlarını veya faal şamata iptalini içermez. Bu, mevcut, sade AirPod’ları Pixel Buds A, Nothing Ear 1 ve öteki layık odaklı rakiplere alternatif isteyenler için “bütçe” seçimi haline getirebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*