25 dolarlık bu araçlarla bilgisayarları minimum güçlükle taşıyın | Engadget

25 dolarlık bu araçlarla bilgisayarları minimum güçlükle taşıyın | Engadget

Büyük şirketler yüz yüze çalışmaya dönüşü 2022’ye geri itmiş olsa da benzer şeyi tüm işletmeler için anlatmak muhtemel değil. Birçok kuruluş, çalışanlarının geri dönmesini sağlayarak ve ofis alanlarını değişim, ağları güncelleme, makineleri taşıma ve çok daha fazlasını yapma fırsatını kullanarak tahıla karşı çıkıyor.

Bu işletmelerden birinde BT’de çalışanlar nasıl yapılacağını yakından biliyorlar. Manâlı bir çalışma süresini kaybetmeden bir PC donanmasını yeni sistemlere taşımak korkunç. Şirketiniz de aynısını yapmayı planlıyorsa, şu anda PCmover Professional, DiskImage ve SafeErase taşıyan PC Aktarma Kit Bundle’a yatırım yapmak için iyi bir vakit, 35$, takriben 100$ indirim.

Bu üç parçalı paket PC’leri taşımayı her zamankinden daha basit ülkü getirmek için tasarlanmıştır. Microsoft, Intel ve tüm büyük bilgisayar üreticileri kadar tüm sistemleri bir bilgisayardan diğerine uymak için önerilen tek yazılım olan PCmover Professional kadar yönetiliyor. 2.000’den artı incelemeyle Amazon’da beş üzerinden dört yıldızla derecelendirilen bu araç, kuruluşlara bilgisayarları yaymak için gereken süreyi azaltan ve bilgisayar yenileme projelerinin maliyetini düşüren geçiş seçenekleri sunar. Tek bir süratli numarası beş kullanıma dek geçerlidir ve ekibinize gelecekte bilgisayarları güncellerken ve taşırken gereklilik duyacağı esnekliği ve rahatlığı sağlar.

PCmover’ın ötesinde, ilave emniyet elde edersiniz. DiskImage ve SafeErase için süresi dolan lisanslar. İlki, tüm uygulamalarınızın, dosyalarınızın ve ayarlarınızın bir kopyasını size sağlayarak bilgisayarınızı korur. Geçiş sürecinde herhangi bir şey yolunda giderse, bilgisayarınızı çabuk ve basit bir şekilde geri yükleyebilir ve hasarlı ya da kayıp dosyaları kurtarabilirsiniz. öte taraftan SafeErase, alıngan dosyaları ve hatalı ellere geçmesini istemediğiniz bilgileri ayrıntılarıyla ayırmak için devlet göre önerilen protokolleri kullanır.

Bilgisayar sistemlerini taşımak baskı elde etmek zorunda değildir. acilen, PC Aktarma Kiti Paketini 35 ABD Doları veya yüzde 73 indirimle alabilirsiniz.

Fiyatlar değişken.

Engadget size bu konuda fırsatlar arzetmek için StackSocial ile işbirliği yapıyor. en yeni kulaklıklar, gadget’lar, teknolojik oyuncaklar ve öğreticiler. Bu gönderi, editoryal onay anlamına gelmez ve tüm satışların bir kısmını kazanırız. Burada gördüğünüz ürünler ya da daha önce satın aldığınız ürünlerle ilgili sorularınız varsa lütfen buradan StackSocial yardım ekibiyle iletişime geçin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*