AfterShokz Aeropex açık kulaklı kulaklıklar, daha azının daha fazla olabileceğini kanıtlıyor | Engadget

AfterShokz Aeropex açık kulaklı kulaklıklar, daha azının daha fazla olabileceğini kanıtlıyor | Engadget

2015’te incelediğimden beri AfterShokz kemik iletimli kulaklıkları kullanıyorum ve bu kulaklıklar bisiklet gezilerimin ayrılmaz bir parçası haline geldi. Açık kulak tasarımı, etrafımdaki trafiği ve öteki olayları duymaya devam ederken film müziğimi pompalamama müsade veriyor. İyileştirmeler, birkaç manâlı sıçrama ile aşamalı olarak geldi, fakat yeni AfterShokz Aeropex modeli, geçmiş yılların gelişmelerinin yükseklik noktası gibi görünüyor. Önceki Air modelinden (ürün adından Trekz çıkarılmıştır) daha hafiftir, daha iyi ses ve geliştirilmiş su geçirmezlik bir uçtan bir uca defalarca ter dökülmesine karşı hassas olmalarını engeller.

Yeni AfterShokz Aeropex başlangıç ​​olarak mevcuttur. bugün 159,95 dolar. Onları son birkaç haftadır kullanım şansım oldu, bu yüzden bu yeni modelin nasıl çalıştığına dair, bilhassa önceki versiyonlara kıyasla birazcık perspektif sağlayabilirim.

Galeri: Aftershokz Aeropex | 8 Resim

/8

Galeri: Aftershokz Aeropex | 8 Resim

/8

Her Zaman olduğu gibi, kemik iletimli kulaklıklara yeni başlayan kişilere uyarıda bulunmam gerekiyor. Bunlar, oldukları gibi olağanüstü görünse de, kulak üstü ya da kulak içi kulaklık kullanmakla kıyaslanamaz.

İşe bisikletle sırası gelmişken Manhattan Köprüsü’nü geçerken yanımda bir metro çabucak uzaklaşıyorsa, müziğimin ayrıntılarını boğan bir kulak dolusu tren gürültüsü alıyorum. neticede, kendinizi ayrıntılarıyla kaptırmışsanız, açık kulak stili her lahza için ideal değildir. Ek olarak, eğer uzun saçlarınız varsa, bunları düzgün bir şekilde takmak için muhtemelen at kuyruğuna bağlamanız gerekecek ve eğer büyük bir kafatasını sallıyorsanız, önce saçınızı ölçü almak için deneyeceğim.

bununla beraber, Aeropex, AfterShokz’dan bugüne kadarki en yüksek ses kapasitesine sahip ve her zamankinden daha ince bir formda. Kafanızı hoş bir şekilde sesle doldururken bununla beraber dış dünyayı algılamanıza da ihtimal tanır. Ara Sıra sürerken sesi biraz pozitif yüksek sesle patlattıkları için sesi geri çevirmem gerekiyor. gerçi sessiz olmadığı sürece, genel olarak yüzde 85-100 ses seviyelerinde çalışırım. Yelpazenin öteki ucunda, düşük ses seviyesinde sürekli bir melodi akışını sürdürürken – eğer bu dek çok uyarıyı kaldırabilirseniz – konuşmaları sürdürebilir ve insanlarla takılabilirsiniz. Daha önce de söylediğim gibi, bunlar, öteki millet arabadayken adım adım yol tarifleri için ya da hatta bilgisayarınızın başındayken video görüşmeleri ve müzik için kulaklık olarak harikadır.

AfterShokz’u piyasaya sürdüğünde 2016 yılında titanyum versiyonu, form metal takviyeli elastik ve lastikli bir dış cephe haline geldi.

Aeropex, birkaç çentik daha geriye çevrildi ve giyildiğinde ultra hafif ve hemen hemen algılanamaz bir his bıraktı. Daha da önemlisi, yanağınıza dayanan dönüştürücü daha eksik kütleye sahiptir ve kulaklığın kulak üstü kısmı bundan böyle güneş gözlüğü takmak için az kalsın rahat bir şekilde uyumludur. Bundan önce yapılabilirdi, ancak ideal olmaktan uzaktı. Fakat kulaklığı düşürürseniz veya masaya fırlatırsanız malzemelerde bir değişiklik olduğunu fark edeceksiniz. Önceleri lastik gibi bir darbeydi, hemen ise bir takırtı sesi. Eminim onlar sadece dirençli olarak konum ediyorum, fakat derhal azıcık daha kıymetli hissetmek. cmVzaXplPTIwMDAlMkMyMDAwJTJDc2hyaW5rJmlt

(Soldan Sağa) AfterShokz Aeropex, yakında çıkacak olan Xtrainerz, (Trekz) Air, (Trekz) Titanium

Kontrollerin tümü, birleşmiş kuvvet açma özelliğine tanıdık olacak /ses açma /eşleştirme düğmesi ve yanına ses kısma düğmesi.

Hem aramaları cevaplayabilir (oysa bunu asla yapmam, spam!) ve hatta son aramayı baştan arayabilir. bu vesileyle bir yanlışlıkla başıma geliyor ve nasıl iptal edeceğimi anımsamak için sürekli çabalıyorum, bu yüzden favori özelliğimden çok uzak.

Bu düğmeyi iki saniye basın da Google’ı ya da Siri olmak, telefonunuzun asistanı arar. Sadece çalma listesi başlatma/durdurma işlevini değil, bu özelliği etkinleştirmeye çalışmak… zorlayıcıdır. Testlerimin zamanlamasını tutturmayı başardığımda, sorularıma sesli bir cevap alamadım. Telefon ricası kaydetti fakat kulaklıktan hiçbir şey duymadım. AfterShokz denetleme etti ve özelliğin çalıştığını onayladı, bu yüzden şimdilik eskiyen OnePlus 5’ime veya garip bir ayar sorununa bağlayacağım.

%Ad-1%

bu vesileyle Aeropex, AfterShokz’un demin en ufak form faktörlerinden birine sahip (gerçekte yaklaşmakta olan Xtrainerz’e benziyor) batarya ömrü arttı.

Aeropex’in 8 saate dek, fakat sadece 10 güne kadar bekleme süresi vardır. Genelde onları sorumluluk etme endişesi duymadan birkaç 20-30 dakikalık yolculuk yaptım ve cihazınızı kullanmazsanız uzun bir bekleme süresi harika olsa da, nadiren kullanıcılar için bile 10 gün fazlasıyla tatmin edici. Hem, ses çalmıyorken kuvvet/+ses düğmesini çabuk bir şekilde tıklayarak durum kontrolü yapabilirsiniz.

aftershokz

sıkıntı konusunda, bu kulaklık için yeni bir kayıtlı kablo var. Günümüzde çoğu cihaz gibi, bir microUSB’nin dürüst açısını ya da tarafını aramaya gerek kalmadan zahmetsizce takılmasını sağlayan manyetik bir bağlantıya sahiptir. Ve hayret verici bir şekilde, bana her cihazın iki kabloyla geleceği söylendi! Bu, kayıtlı kabloları her zaman yanınızda getirmek zorunda kaldığımda birincil düşüncelerimden birini atlattı.

Ayrıca, kaybetme alışkanlığınız varsa, her birini 14,95 $’a satacaklar.

Harici sıkıntı yüzeyinin bu sefer bir kapağı yok, bu yüzden olasılıkla sahip olacaksınız. Bir antrenmandan hemen sonra baştan çok miktar etmek için ayarlarsanız orada su ya da ter atın. Pille ilgili herhangi bir sorun yaşamamak için, şarj cihazı bağlandığında sistem bir dikkat verir ve nem algılar, bu nedenle önce pili silebilirsiniz.

sonuç olarak, AfterShokz ya da genel olarak kemik iletimli kulaklıkların hayranıyım, bunlar şüphesiz bugüne kadar denediklerimin en iyileri. Eski Titanyum versiyonu hala bir tedarik ses çıkarıyor, fakat yanakta çok pozitif titreme ve çoğunlukla daha hacimli bir uyum ile barbar zorlama türünde. Özellikle fiyat 79.95 dolara düştüğünden ve daha büyük nogginslere sığacağından, hala şahane bir bütçe seçimi. Air hem hala piyasada indirilmiş (119,95 $) ve iyi çalışıyor. gerçi, yeni Aeropex’i (159,95 $) edinmek için biraz tasarruf edin derim. İnanılmaz derecede hafifler ve ses çıkışı epeyce yüksek, hem diğer ikisinden biraz daha iyi.

%Isim-2%

Yüzme hakkında kesin bir kelime değil. CES’te deneme ettiğimiz odaklı ve en ince ayrıntısına kadar su geçirmez Xtrainerz, fakat bunlar Bluetooth’suz 4 GB oturmuş depolama modeli.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*