Airbnb size kaya tırmanışı ve kamp gezileri satmak istiyor | Engadget

Airbnb size kaya tırmanışı ve kamp gezileri satmak istiyor | Engadget

Kendiniz hazırlamak zorunda kalmadan heyecanlandırıcı bir tatil mi istiyorsunuz? Airbnb size kalacak bir yerden daha fazlasını satmak istiyor. Yeni başlatılan Airbnb Adventures, lokal uzmanların konut sahipliğinde dünyanın dört bir yandaki yerlere hepsi bir arada geziler sunuyor.

Şirketin web sitesinde, iki ila on gün arasında değişen 200’den artı gezi sunuluyor. Aktüel geziler aralarında Nairobi’deki koruma uzmanlarıyla yaya olarak aslanları izlemek, Galapagos Adaları çevresinde lokal çiftlikleri ve restoranları ziyarete gitmek için yavaş yemek yemek gezisi yapmak ve Umman’daki Snake Gorge Kanyonu’nda kamp gerçekleştirmek yer alıyor.

Gezilerin fiyatları şu şekildedir: Daha uzaktan maceralar için kişi başı 130 dolardan binlerce dolara kadar. Fiyatlara konaklama, yemek ve aktiviteler dahildir, bu nedenle us, ücreti ödeyip her şey sizin için tasarlanmış halde ortaya çıkmanızdır.

Kiralık bir daire sunmak gibi, operatörler Adventures operatörü olmak için Airbnb’ye başvurmaları ve turist misafir etmek için gerekli niteliklere sahip olduklarını göstermeleri gerekir. Adventures gezileri kullanıcı kadar derecelendirilecek, ancak fazla yeni oldukları için demin çok eksik sınıflandırma var.

Airbnb konaklama sunmanın ötesine geçmeyi ve işini öteki seyahat alanlarına genişletmeyi hedefliyor. Ev inşa etmekten orijinal gezi şovları oluşturmaya dek her şey için planları var.

Serüven programı, Airbnb’nin ABD’deki şehirlere yaymakta olduğu Deneyimler programının büyütülmüş bir versiyonudur. Fast Company’ye göre Airbnb, “kültürel daldırma çatısı altında yürüyüşler, yemek yemek turları ve yoga inziva yerleri” arayan Instagram’a aç Y kuşağını hedeflemeyi umuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*