AirPods Pro, Amazon’da 180 dolara düştü | Engadget

AirPods Pro, Amazon'da 180 dolara düştü | Engadget

AirPods Pro’da geçen haftaki indirimi kaçırdıysanız, rekor düşük bir fiyata satın edinmek için başka bir fırsatınız var. Apple’ın gelişmiş kablosuz kulaklıkları, otomatik olarak uygulanan bir kupon doğruca, tomurcukların 197 dolarlık satış fiyatından 17,01 dolar indirerek Amazon’da her tarafta 180 dolara düştü. Apple’ın yarınki etkinliği sırasında yeni adi AirPod’lar hakkında daha pozitif data edinmeyi beklesek de, Profesyonellerin yepyeni bir sürümünü görüp göremeyeceğimiz belli değil.

AirPods Pro’yu Amazon’dan satın alın – 180 $

Bunlar Apple’ın en güçlüleri kulakiçi kulaklıklar ve ilk çıktıklarında onlara 87 puan verdik. Evet, o zamandan bu yanlamasına adeta iki sene geçti, ancak AirPods Pro, iPhone’ları olanlar için en iyi kablosuz kulaklık olmaya devam ediyor. Bu kısmen, tomurcukların içindeki H1 yongası baştan sona Apple cihazları aralarında ne kadar kolay eşleşip geçiş yapmalarından kaynaklanıyor; bu, bununla birlikte eller bağımsızlık Siri erişimini de sağlayan bir teknoloji parçası. AirPods Pro’yu iPhone’unuza öncelikle bağlamak süratli ve sorunsuz bir işlemdir ve bundan daha sonra, Mac’inizde müzik dinlemekten iPhone’unuzdan gelen aramayı fazla eksik güçlükle yanıtlamaya geçebilirsiniz.

AirPods Pro ayrıca standart AirPod’lardan daha iyi oturan bir tasarıma sahip, oysa Apple yarın standart tomurcuklarının güncellenmiş bir modelini duyurursa bu değişken. Profesyoneller, konuşmalara zahmetsizce girip çıkmanızı karşılayan ANC ve Saydamlık Modunu destekler ve Apple Music’in yeni Dolby Atmos biçimiyle birlikte uzamsal sesi destekler. Ve kablosuz şarjlı bir AirPod çifti istiyorsanız, Profesyoneller iyi bir seçenektir çünkü normal AirPod’ların tersine, kasalarında varsayılan olarak kablosuz şarj desteği bulunur.

En son sürümü almakla daha fazla ilgileniyorsanız Apple’ın sunduğu kulakiçi kulaklıklar, şirketin mağazada neler olduğunu görmek için yarınki etkinliği beklemeye layık. Fakat, bütçeniz konusunda daha fazla üzüntü duyuyorsanız, AirPods Pro’daki bu indirim, son aylarda gördüğümüz en iyi indirimlerden biri.

En son teknoloji fırsatları ve satın alma için Twitter’da @EngadgetDeals’i takip edin. nasihat.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*