Amazon Eero 6 WiFi yönlendirici paketleri İşçi Bayramı için yüzde 38’e varan indirim | Engadget

Amazon Eero 6 WiFi yönlendirici paketleri İşçi Bayramı için yüzde 38'e varan indirim | Engadget

Çağdaş bir örgü WiFi ağı hazırlamak ve çalıştırmak için fazla ödeme yapmanız gerekmeyebilir. Amazon, Eero 6 yönlendiricisinin üç paketini, iki genişleticili bir yönlendirici için 195 $’dan (yüzde 30 indirim) başlayan İşçi Bayramı satışının bir parçası olarak büyük kesik fiyatlarla satıyor. Ayrıca 244 dolara (yüzde 38 indirim) üç yönlendirici satın alabilirsiniz ve kişisel genişleticiler 62 dolara (yüzde 30 indirim) düştü. Bunlar, Haziran ayında bir Lightning Deal dışarıda gördüğümüz en iyi fiyatlardır ve bütün evinizi içermek istiyorsanız zahmetsizce rasyonel olabilir.

Amazon’da Eero 6 3’lü paket (1 yönlendirici, 2 genişletici) satın alın – Amazon’da 195$ Eero 6 paketi (3 yönlendirici) satın alın – 244$

Satış hem, 90$’a tek bir yönlendirici ve 139$’a iki üniteli bir kombinasyon dahil elde etmek üzere daha minik Eero 6 kurulumlarında indirimler içeriyor.

Bu, üç bantlı ağ ve her bölüm için 2.000 metrekarelik daha geniş kapsama alanına sahip Eero Pro 6 değil. Aldığınız üç Eero 6 birimi, tipik bir evi zahmetsizce kapsamalıdır ve WiFi 6 sisteminin 900Mbps en yüksek bant genişliği, birçok ev internet bağlantısı ve yerel data aktarımı için fazlasıyla yeterli olacaktır. Akıllı konut cihazlarını bağlamayı fazla daha basit ülkü getirmesi gereken oturmuş bir Zigbee hub’ı da var. Çok sayıda kablolu ağa ihtiyacınız varsa (yönlendiricide iki Ethernet bağlantı noktası var, genişleticide yok), fakat küçük, müdahaleci olmayan donanıma sahip süratli yerel kablosuz bağlantı istiyorsanız, bunlar sizin için sağlam seçeneklerdir.

En yeni teknoloji fırsatları ve satın alma önerileri için Twitter’da @EngadgetDeals’ı peşine düşüp takip edin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*