Amazon Halo artık kalp atış hızı verilerini üçüncü taraf uygulamalar ve ekipmanlarla paylaşabilir | Engadget

Amazon Halo artık kalp atış hızı verilerini üçüncü taraf uygulamalar ve ekipmanlarla paylaşabilir | Engadget

Giyilebilir bir cihaz olarak Amazon’un Halo bilekliği, satın alabileceğiniz bir fitness takipçisi kadar sadedir. Bir ekran içermiyor ve ihtilaflı ton seziş özelliğini etkinleştiren iki mikrofonun dışarıda, Apple Watch gibi cihazlara girdiğini gördüğümüz daha gelişmiş sensörlerin çoğundan vazgeçiyor. Ancak bugünden itibaren, değişik üçüncü taraf uygulamalarda ve fitness ekipmanlarında kalp atış hızınızın bir katmanını bakmak için Halo Band’ı kullanabilirsiniz.

Başlangıçta entegrasyon, NordicTrack ve CLBMR gibi markaların makineleriyle çalışır. iFit ve Openfit gibi yazılımlara ilave olarak. Özelliği etkinleştirmek için Amazon Halo uygulamasında ayarlar menüsünü açın ve “Yürek Atış Hızı Paylaşımı” seçeneğini bulun.

Apple Watch’ın GymKit işleviyle bütünüyle eşleşmese de, kalp atış hızı paylaşımının dahil edilmesi gerekir. Halo Band’i daha çok yönlü ayla getirin ve bu, giyilebilir cihazların umutsuzca gereksinim duyduğu bir şey. Daha tartışmalı özelliklerini geçtikten daha sonra, Halo ile ilgili sorun göze çarpmamasıdır. Doğrusu, platformun en iyi özelliklerinin çoğu, beraberindeki Halo uygulamasında bulunur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*