Amazon, Halo uygulamasına fonksiyonel uygunluk testleri ve düzeltici egzersizler ekliyor | Engadget

Amazon, Halo uygulamasına fonksiyonel uygunluk testleri ve düzeltici egzersizler ekliyor | Engadget

Amazon’un giyilebilir fitness/platform Halo gürültüsüz bir açılış ​​yapmış olabilir, fakat şirket özelliklerini genişletiyor. Germe, bükme, itme, çekme ve daha fazlasını taşıyan fonksiyonel fitness yeteneklerinizi ölçmeyi ve değerlendirmeyi amaçlayan Hareket Sağlığı duyuruldu. Kısacası, spor salonunun dışarıya ve yoga matınızdan uzaktan gerçekleşen günlük hareketler ve eforlarla ilgilidir. (gerçi Halo antrenmanlarınızı takip edecektir.) 

Amazon’un belirttiği gibi, iyi hareket sağlığı, genelde fazla artı masa başında çalışmaktan etkilenen boyun ve omuzlarınız gibi bölgelerdeki ağrıları ve ağrıları azaltmaya muavin olabilir. ve huysuz halde fazla uzun vakit kalmak. Fitness egzersizleri yerine herkesin günlük hareketlerine odaklanmaya çalıştığı için dikkat çekicidir.

Halo uygulaması, önce kullanıcılara bir hareket değerlendirmesi konusunda rehberlik edecektir. Buna tek üçgenin taban olmayan kenarı üzerinde denge, ağız dalaşı, uzanma ve akciğerler dahildir. Dilekçe, akıllı telefonunuzun kamerasıyla hareketinizi kaydedecek ve Amazon’un alet öğrenimi ve bilgisayarla görme teknolojisi performansınızı değerlendirecek. 100 üzerinden bir puan alırsınız, hem stabilite, duruş ve daha fazlası hakkında ayrıntılar alırsınız. Döküm ayrıca belirli ceset kısımlarını da kapsar: çekirdeğiniz, kalçalarınız, daha aşağı bedeniniz ve omuzlarınız. Şirket, bu birincil testin 10 dakikadan eksik sürdüğünü söylüyor. Uygulamaları ve teknolojileri değerlendiren aynı hareketler daha önce ortaya çıktı, fakat Halo’nun en iyi özelliği, hareket etme şeklinizi iyileştirmeye çalışması olabilir.

Dilekçe, size daha güçsüz alanlarınızı nasıl geliştireceğinizi ve kişiselleştirilmiş bir ıslah edici alıştırma programı yoluyla nasıl puan vereceğinizi gösterecek. Yine, bunlar uzun sürmemelidir – 5 ila 10 dakika aralarında. Bunları tekrarlarken (Amazon haftada üç defa önerir), ardındaki birkaç haftada bir hareket puanınızı yeniden değerlendirebilir ve yeni egzersiz önerileri alabilirsiniz. Egzersizler, bu yeni Halo özelliği üstünde Amazon ile birlikte çalışan profesyonel bir atlet koçu ve fizyoterapist olan Dr. Kelly Starrett kadar yönlendiriliyor.

Movement Health, önümüzdeki birkaç hafta içinde aboneler için Halo uygulamasında kullanıma sunulacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*