Amazon Kindle Paperwhite, bir günlük satışta tüm zamanların en düşük fiyatı olan 71 $’a düştü | Engadget

Amazon Kindle Paperwhite, bir günlük satışta tüm zamanların en düşük fiyatı olan 71 $'a düştü | Engadget

Okul ya da yaz sonu tatili için bir e-okuyucu satın almanın şu anda tam zamanı olabilir. Amazon, reklam destekli 8GB Kindle Paperwhite’ın fiyatını, yalnızca bir jurnal satışta bütün zamanların asgari seviyesi olan 71 $’a, resmi 130 $’lık etiketin epeyce altına indirdi. Bu, sadece iki hafta önce gördüğümüzden daha düşük ve bunu Kindle tabanına kıyasla basit bir tercih haline getiriyor (bunu yazarken indirimli yok). Reklamsız ve 32 GB’lık varyantları da manâlı indirimlerle satın alabilirsiniz.

Kindle Paperwhite’ı Amazon’dan satın alın – 71 $

Kindle Paperwhite, e-okuyuculara yeniyseniz veya fazla yatırım yapıyorsanız kolay bir seçimdir. Amazon’un ekosisteminde. Yüksek kontrastlı arkadan aydınlatmalı bir ekrana, Sesli sesli kitap desteğine ve havuz başı okuma seanslarınız için su geçirmezliğe sahiptir. Bunu, e-okuyucuların normal haftalarca süren pil ömrüyle birleştirirseniz, bunu tatile götürmekle ilgili sorun yaşamamalısınız.

Kusursuz yok. Bu fırsat LTE modelini kapsamaz, böylece plajdayken kitap kapmayacaksınız. Ayrıca MP3 çalma ya da metin okuma desteği bulamazsınız ve sübvansiyonlu modellerde reklam görmek sizi heyecanlandırmayabilir. yine de bu sınırlamalar sürpriz yok ve bu fiyata onları bağışlamak fazla daha kolay — daha eksik özelliğe sahip okuyuculara fazla daha pozitif harcayabilirsiniz.

En son teknoloji fırsatları ve satın alma için Twitter’da @EngadgetDeals’ı takip edin nasihat.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*