Amazon’un 2. Nesil Yankı Tomurcukları 90 Dolara Satışta | Engadget

Amazon'un 2. Nesil Yankı Tomurcukları 90 Dolara Satışta | Engadget

Amazon, gerçek kablosuz kulaklık seçiminizi biraz daha kolaylaştırmış olabilir. İnternet perakendecisi, ikinci tür Echo Buds’ta, fiyatı standart sürüm için 90 dolara ve kablosuz yük kutusu olan model için 105 dolara düşüren bir indirim yapıyor. Bu onları, etkin gürültü müdahale etme gibi aynı özelliklere sahip olanları bir yanlamasına, fırfırsız çoğu kulakiçi kulaklıktan daha ucuz yapar.

Echo Buds’ı Amazon’dan Satın Alın – 90 ABD Doları Echo Buds’ı (kablosuz sorumluluk kutusu) Amazon’dan satın alın – 105 ABD Doları

Bunlar satın alacağınız en iyi sese sahip kulaklıklar değiller, fakat sağlam kaliteyi, ANC, IPX4 su geçirmezlik ve oturmuş Alexa desteği dahil elde etmek üzere alışılagelmiş fiyatlarında bile bulunması kuvvet avantajlarla birleştirirler. Dış dünyayı susturmak veya antrenmanlarınıza bir film müziği eklemek istiyorsanız, bunlar sadece bilet olabilir.

Sınırlamalar genelde diğer alanlarda işaret performans eksikliğinden kaynaklanır. Bundan en iyi şekilde kullanmak için sesi manuel olarak düzenlemeniz gerekecek ve arama kalitesi mucizevi. ANC’nin etkin olduğu beş saatlik dinleme sağlıklıdır, fakat bundan daha fazlası değildir. Echo Buds’ı çiğ değeri sebebiyle satın alıyorsunuz — genelde aynı bütçe odaklı alternatifleri geride bırakıyorlar.

En yeni teknoloji fırsatları ve satın alma önerileri için Twitter’da @EngadgetDeals’ı peşine düşüp takip edin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*