Amazon’un bir günlük satışı, Lexar microSD kartlarında yüzde 35’e varan indirim sağlıyor | Engadget

Amazon'un bir günlük satışı, Lexar microSD kartlarında yüzde 35'e varan indirim sağlıyor | Engadget

Fotoğrafçılar, kameramanlar, oyuncular ve benzerleri, kullanmakta olduğunuz SD kartın ya da SSD’nin ayrıntılarıyla dolduğunu öğrenmenin fena hissini bilir. Bu olduğunda kullanıma hazır ekstra bir depolama aygıtına sahip edinmek sizi fazla fazla stresten kurtarabilir, ama özellikle büyük kapasiteli olanlar için fiyatı yüksek olabilir. bu nedenle, mümkünse, ekstra kart ve sürücü stoklamak için bugün sadece Lexar depolama donanımında Amazon’un sahip olduğu indirime benzer bir satış için beklemenizi öneririz.

Amazon’da Lexar bir jurnal indirim satın alın

Satışta dikkat çeken, 128 GB’lık Lexar Professional 2000x SDXC kartıdır ve bu kart 116 $’a düşer – rekor düşük değil, lakin fazla da uzakta yok. 300 MB/sn’ye değin okuma aktarım hızlarını destekleyen ve yüksek çözünürlüklü görüntüler ve 4K video çekebilen yüksek süratli bir SD karttır. Keza IPX7 su geçirmezlik derecesinin yanı sıra sıcaklığa, darbeye ve titreşime dirençli tasarımıyla oldukça dayanıklıdır.

Nintendo Switch’lerini ekstra alanla desteklemek isteyenler Lexar Play microSD’ye göz atmalıdır. indirimdeki kartlar: 25$ karşılığında 256GB, 55$ karşılığında 512GB ya da 128$ karşılığında 1 TB kart alabilirsiniz. İkincisi yüzde 49 indirimli ve rekor düşük, bu da onu önümüzdeki birkaç ay içinde çıkacak tüm yeni oyunları bekleyen Switch tutkunları için iyi bir seçenek haline getiriyor.

Buna birkaç dahili SSD dahildir. satmak da. Lexar’ın 1TB NM620 sürücüsü bütün zamanların en düşük seviyesi olan 96$’a düşerken, 240GB’lık Lexar NQ100 SSD 27$’a satışta. İlki, 3.300 MB/sn’ye varan okuma hızları ve 3.000 MB/sn’ye varan yazma hızları doğru uzman kullanıcılar ve oyuncular için en yerinde PCIe Gen3x4 sürücüsüdür. İkincisi, masaüstünüze ya da dizüstü bilgisayarınıza ucuza daha fazla bölge eklemek istiyorsanız almak için iyi bir sürücüdür – 550 MB/sn’ye değin okuma hızlarına ve darbeye dayanıklı bir tasarıma sahip 2,5 inç SATA III SSD.

En yeni teknoloji fırsatları ve satın alma önerileri için Twitter’da @EngadgetDeals’ı takip edin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*