Amazon’un büyük Fire TV yenilemesi, kendi ‘Omni’ serisinin lansmanını içeriyor | Engadget

Amazon'un büyük Fire TV yenilemesi, kendi 'Omni' serisinin lansmanını içeriyor | Engadget

Amazon’un ev eğlencesi ürünlerini geleneksel olarak Eylül ayı başında yenilemesi, beklenmedik olmasa da büyük bir sürprizle geliyor. Yeni Fire TV cihazları filosunun bir parçası olarak mega perakendeci, kendi Amazon markalı TV’lerinin en azından ABD’de ilk lansmanını duyurdu. İlk olarak, Fire TV Omni serisi 43-, 50-, 55-, 65- ve 75-inç boyutlarında 4K ekranlardan oluşan bir seridir. Bu şehvetteki daha minik üçlü, HDR10, hibrit log gama HDR (HLG) ve Dolby Digital Plus’ın yanı sıra olağan Alexa entegrasyonlarını destekliyor. Daha büyük çift olan 65 ve 75 inç modeller, Dolby Vision’ın yanı sıra oda dekorunuza daha iyi uyması için daha ince bir çerçeveye sahiptir.

Bu yeni ekranlar bir dizi Alexa entegrasyonu ile birlikte gelir. ve daha geniş Amazon ekosistemine bağlantılar. Diğer Fire TV ünitelerinde gördüğümüz gibi, uzak alan mikrofonları, odanın karşısından Alexa ile konuşmanıza ve zeki evinizin geri kalanını kanepeden denetim etmenize olasılık tanır. Omni, olağan öneriler ve küratörlüğün yanı sıra, TikTok’a aracısız olarak TV’nizden erişmenize de müsade verecek. Keza ziliniz varsa ziyaretçilerinizle konuşabileceksiniz ve TV’nize bir web kamerası takarsanız, bu özellik bu yıl içinde etkinleştirildiğinde ayrıca Alexa araması keza de Zoom için kullanabilirsiniz.< /p>

Fiyat açısından, bu TV’ler 43 inçlik model için 410 dolardan başlayacak ve 75 inçlik etli boi için 1.100 dolara dek uçacak.

Diziliş, az daha tüm karşılaştırılabilir Fire TV cihazlarında bulacağınız benzer Fire TV akıllıları ve Alexa entegrasyonlarına sahip 43, 50 ve 55 inç boyutları içeriyor. Doğal olarak, Amazon bu süratli ile fiyatı hedefliyor ve 43 inçlik model 370 $ olarak fiyatlandırılacak, 50 ve 55 inçlik birimleri almanız için sırasıyla 470 $ ve 520 $ yeterli olacak. Benzer şekilde, Amazon burada da belirtilmiş modellerde indirimler sunacak.

Şüphesiz, Amazon’a daha fazla para verme fikri sizi korkutuyorsa, diğer üreticilerin yeni Fire TV setlerini de alabilirsiniz. . Örneğin Pioneer, HDR10 ve Dolby Vision ile 43 ve 50 inç boyutlarında ve uyumlu bir cihazla fotoğraf içinde resim taşıyan yeni bir 4K seti piyasaya sürüyor. sırası gelmişken Toshiba, bu noktada senelerdir Fire TV cihazları için olmazsa olmaz olan, uzak bölge sesine sahip bir dizi Fire TV setini piyasaya sürüyor. Ancak bu modeller 2022 baharına değin piyasada olmayacak, oysa Amazon 55, 65 ve 75 inçlik bir model de dahil edinmek üzere “geniş formatlı boyutlarda üst düzey bakış kalitesi” alacağınızın sözünü veriyor.< /p> Ancak yeni 4K Stick'in görüntüsüAmazon’unuz da yeniyse, Amazon

Mevcut setinize takmak için TV Stick 4K Max.

Hem, aynı Alexa ses özelliklerinden bir demet elde edecek ve şirketin bulut oyun hizmeti olan Amazon Luna’ya erişeceksiniz. Ekipman keza 4K, HDR, HDR10+ ve Dolby Atmos’u destekler, canlı resim içinde resim sunar ve yeni Alexa sesli uzakta kumanda ile birlikte kazanç. Mevcut olduğunda, sahip olma ayrıcalığı size 55 ABD dolarına mülk olur..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*