Amazon’un Echo Show 5’leri 45 $’dan başlayan fiyatlarla her zamankinden daha ucuz | Engadget

Amazon'un Echo Show 5'leri 45 $'dan başlayan fiyatlarla her zamankinden daha ucuz | Engadget

Bu ayın başlarında bir önceki indirimi kaçırdıysanız, Amazon’un Echo Show 5’lerinden birini daha ucuza edinmek için bir şansınız daha var. Kompakt zeki ekranın ayrıca birinci keza de ikinci nesil sürümleri derhal satışta, orijinal Echo Show 5 45 $ ve bu yılın başlarında çıkan güncellenmiş sürüm yalnızca 10 $ daha fazla.

Amazon’da Echo Show 5 (1. tür) satın alın – 45 $ Amazon’da Echo Show 5 (2. nesil) satın alın – 55 $

Yeni Echo Show 8’den farklı olarak, Show 5’ler komodininize sürükleyici bir şekilde sığacak şekilde tasarlanmıştır ve akıllı çalar saatler gibi davranın. Her birinde, hava durumu tahminleri, haber başlıkları ve daha fazlası gibi şeylerle birlikte zamanı gösteren 5.5 inç, 960 x 480 dokunmatik ekran bulunur. Hem dahili kameraları ve mikrofonları doğru görüntülü görüşme yapabilirler ve evinizde aniden pozitif Alexa cihazınız varsa Show 5’ler daha büyük interkom sisteminizin bir parçası olabilir. Daha pozitif mahremiyete ihtiyacınız olduğunda kamerayı kapatabilir ve mikrofonu kapatmak için bir düğmeyi çevirebilirsiniz. Daha ufak ekran, video akışı için ideal değildir, ancak dilerseniz bunu müzik, podcast’ler, sesli kitaplar ve daha fazlasıyla birlikte yapabilirsiniz.

Her iki Show 5 modeli de zeki alarmlı saatler olarak parlıyor. uyanmanız gereken zamandan 15 dakika önce ekranı yavaş yavaş aydınlatan gün doğumu alarmı özelliği ve dokun ve durdurma işlevi. Her ikisinde de, ortamınızdaki ışığa tabi olarak ekranın parlaklığını ayarlayan bir ortam ışığı sensörü vardır, böylece gecenin bir yarısında ultra parlak bir ekranla katiyen uyanmazsınız.

Olduğunda birinci ve ikinci cins cihazlar arasındaki farklara gelince, çok fazla yok. Yeni Echo Show 5, birincil nesildeki 1MP kameradan daha iyi olan 2MP kameraya sahip ve standart siyah beyaz seçeneklere ek olarak mavi renkte geliyor. Sadece Show 5’i video görüşmeleri yerine getirmek ve aile üyelerini ziyarete gitmek için kullanmayı planlayanlar ikinci tür modelden en iyi şekilde faydalanabilir – fakat en son sürümü öncekinden yalnızca 10 $ daha pozitif alabildiğinizde, bu böyle yok. bundan böyle güç bir satmak.

En yeni teknoloji fırsatları ve satın alma önerileri için Twitter’da @EngadgetDeals’ı peşine düşüp takip edin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*