Amazon’un Kindle Paperwhite’ı şu anda 80$ gibi rekor bir düşük fiyatla satışta | Engadget

Amazon'un Kindle Paperwhite'ı şu anda 80$ gibi rekor bir düşük fiyatla satışta | Engadget

Elinizde yeni bir ciltli kitap tutmayı hiçbir şey taklit edemezken, bir e-okuyucunun rahatlığını yenemezsiniz. Amazon’un Kindles’ı gibi cihazlar, tüm kitaplığınızı yanınızda götürmenize müsade verir, bu nedenle bir sonraki okumanızı seçerken hiçbir zaman seçeneğiniz kalmaz. Ayrıca, kullanabileceğiniz fazla sayıda dijital ders kitabınız varsa, iyi öğrenci cihazları yaparlar. İş veya oyun için yeni bir e-okuyucu edinmek isteyenler şimdi Kindle’ı daha ucuza alabilirler – Amazon Kindle Paperwhite’ın fiyatını 80 dolara ve standart Kindle’ını 65 dolara düşürdü. Kindle için rekor düzeyde düşük olmasa da, Paperwhite’daki 50$’lık indirim onu ​​Prime Day fiyatına geri getiriyor.

Kindle Paperwhite’ı Amazon’dan satın alın – Kindle’ı Amazon’dan 80 $ satın alın – 65 $

Paperwhite’ı öneririz. Bunu karşılayabilecek olanlar, Amazon’un standart Kindle’ı birkaç yıl öncesine kadar şimdi fazla daha iyi bir satın alma. En son güncellendiğinde, Kindle daha yüksek kontrastlı bir ekran, karanlık yerlerde okumayı fazla daha kolay hale getiren yeni bir ön ışık ve daha küçük, daha şık bir tasarım aldı. Paperwhite’ın sahip olduğu özelliklere sahip olmayabilir, ama e-kitapları iyi görüntüleme konusundaki tek ve tek işini yapıyor.

Bu, eski fakat güvenilir e-okuyucunuzdan hala memnunsanız, dedi. , olasılıkla yükseltmeye gerek yoktur. Kindles, son birkaç yılda bir takım kullanışlı yeni özellikler aldı, oysa hiçbiri bir e-kitap okuma deneyimini temelden değiştirmedi. Ancak hemen şimdi atılım yapmamış olanlar için, Amazon’un son indirimi, hayatınıza bir e-okuyucu getirmek isteyip istemediğinizi dikkate almak için şahane bir fırsat. Akılda tutulması gereken en büyük uyarı, bu indirimlerin reklam destekli Kindle’larda olduğudur, bu nedenle Amazon’un “özel teklifleri” ile ilgilenmeniz ve e-okuyucunuzda ekran reklamlarını kilitlemeniz gerekecek.

Takip edin. En son teknoloji fırsatları ve satın alma önerileri için Twitter’da @EngadgetDeals.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*