Analog’un Taşınabilir Cep konsolu üçüncü kez ertelendi, şimdi Aralık ayına kadar | Engadget

Analog'un Taşınabilir Cep konsolu üçüncü kez ertelendi, şimdi Aralık ayına kadar | Engadget

Analog Cep yine ertelendi. 199 dolarlık el konsolu Game Irtifa, Game Gear, Neo Geo Pocket Color ve Atari Lynx oyunlarını oynayabilir. En son önümüzdeki ay piyasaya sürülmesi gerekiyordu, ama yıl sonuna dürüst kaydı. Analog Cuma günü yayınlanan bir duyuruya tarafından, ön siparişler “en geç” Aralık ayında gönderilecek.

iBu içerik, mahremiyet tercihleriniz sebebiyle kullanılamıyor. Ayarlarınızı buradan güncelleyin, arkasından bakmak için sayfayı tekrar yükleyin.

Önceki her iki gecikmede olduğu gibi, şirket bu son gecikmeyi koronavirüs pandemisi ve ilgili tedarik zinciri sorunlarıyla suçluyor. Analog, “Maalesef, kurulum ortaklarımızla olan yeni Covid kısıtlamaları nedeniyle, mutabık kalınan süre diliminde teslimat kapasiteleri etkilendi.” Dedi. “Bu, somurtkan takdirde sorunsuz bir süreç olacak olan kontrolümüzün ötesindeki gecikmelerin domino etkisi yarattı.”

Analog, sistemi ön sipariş eden ve o tarihe kadar ummak istemeyen herkese bütün para iadesi sunuyor. Aralık. Benzer duyuruda şirket, konsol bu yıl içinde çıkmadan önce uygulamalı incelemelerin ve incelemelerin yayınlanmasını umduğunu söyledi. Şirket, “Bunun ne değin asap bozucu olduğunu anlıyoruz” dedi. “Bizim için de çok sinir bozucu.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*