Anaokulunuz için en iyi bebek telsizleri | Engadget

Anaokulunuz için en iyi bebek telsizleri | Engadget

Eve birincil bebeğinizi getirmekten daha kafa karıştırıcı ya da gerçeküstü bir şey yoktur. Bu, kritik sorumluluğun ve ne yaptığınız hakkında hiçbir fikrinizin olmamasının tedirgin edici paniğinin çarpıcı bir birleşimidir. Oğlum eve geldiği ilk gece göğsümde uyurken bir resmim var ve yüz ifademde şimdi ne yapıyoruz? İkizler uyurken çoğu kez denetim edebileceğim bir monitöre sahip almak, o birincil günlerde rahatlamama tezgâhtar oldu ve bu hâlâ gece rutinimizin bir parçası.

Ilk Olarak Owlet’in zeki çorapları ile sadece sesin bir kombinasyonunu kullandık. onları gözden geçirmek için gece her tarafında gizlice odalarına girmemi engelleyen monitör. Oysa bugünlerde bebek monitörleri için çoğu seçenek var. böylece, son birkaç haftayı, donanımın neler yapabileceğini ve yazılımın hangi özellikleri sunduğunu bakmak için farklı alanlara yönlendirilmiş zeki video özellikli modelleri test ederek ve giyilebilir cihazları ikizlere bağlayarak geçirdim.

Neye bakmalı? bebek telsizi için

Bir bebek telsizine ihtiyaç duyduğumda, Amazon’da iyi değerlendirmeleri olan, ilk güya sürükleyici ses özellikli cihazı aldım. Cihazdan aslında neye ihtiyacım olduğunu, onu nereye ayarlamak istediğimi ya da hangi özelliklerin ihtiyaçlarıma uygun olduğunu acele ile durmadım.

Özellik seti genel olarak oldukça küçüktür, böylece bu durumda bir kararı daraltmak biraz daha kolaydır. Varyasyonlar esas olarak menzil, pile karşısında AC gücü, ışıklar ve kontrollerdir. Video ve zeki monitörlerin her birinin sunabileceği daha çok şey vardır ve aralarından tercih yapabileceğiniz daha fazla özellik ve seçenek vardır. Getty Images aracılığıyla Jinxy Productions

Duvar montajı, beşik montajı veya bir yerde uygulamak istiyorsanız, kamerayı nereye koyduğunuzu bildiğinizden belli elde etmek için birkaç dakika ayırmaya değer. baz ve en yakın şiddet kaynağının nerede olduğu. Ayrıca onu nasıl uygulamak istediğinizi de düşünün: Zeki telefonunuzu mu kullanmak istiyorsunuz yoksa özel bir ekrana mı sahip olmak istiyorsunuz? Giyilebilir bir cihazla eşleştirilsin mi? Diğer bir bakıcıyla paylaşmak mı? Güvenli bir video beslemesi sağlamak mı istiyorsunuz? Sizin için en kayda değer özellikler nelerdir? Yüksek çözünürlüklü bir video beslemesi mi? Arkadaki plan sesi? Hareket uyarıları mı?

Test ettiğim cihazların birçok sağlam bir özellik kombinasyonu sunuyordu, ancak hiçbiri her şeyi sunmuyordu.

Telefonunuzda başka şeyler yapıyor olsanız bile kreşte neler olup bittiğini takip etmek isteyeceğiniz için bu oldukça kullanışlıdır. Ve bu cihazların çoğu aynı zamanda ses ve hareket uyarıları sağlarken, bununla beraber bildirimleri özelleştirebilmeniz ve hatta kamerayı adamakıllı kapatabilmeniz de önemlidir, çünkü içerideyken telefonunuzun gürültü hakkında size ping atmasına lüzum yoktur. anaokulu bir çocuğu sakinleştirmeye çalışıyor. İki yönlü ses gibi özellikler, sözlü olarak çocuğunu rahatlatmak veya uzaktan ninni anlatmak isteyen ebeveynler için yararlı olabilir, fakat ola ki birlikte uyuyanlar için en yüksek öncelik olmayabilir.

Engadget seçimler

genel olarak en iyisi: Nanit Pro

dims?image_uri=https%3A%2F%2Fs.yimg.com%Ben ikincisini seçtim ve söylemeliyim fakat, standı kuvvetle beğenmedim. Stand direklerinden geçen sıkıntı kablosuyla sanki monte edilmiş halde gelmesine karşın, doğru bir şekilde monte ettiğimi hiç hissetmedim. Burada yanlış bir dönüş yerine getirmek oldukça imkansız olmalı, çünkü tek yapmanız gereken mekanizmayı birbirine vidalamak. Oysa monte edildiğinde dayanıksız görünüyordu ve yardım için beşiğe yaslanacak şekilde ayarlamak zorunda kaldım.

Nanit Pro’yu Amazon’dan satın alın – 299$

Kurulum sorunları bir yandan, kamera ve başvuru harikaydı. Kamera kuş bakışı olarak ayarlandığından, onu ayarlama konusunda hiçbir süre pozitif endişelenmem gerekmedi. sürekli olarak net bir fotoğraf sağladı, hızlı bir şekilde yüklendi ve diğer türlü kusursuzdu. aynı zamanda, bu kuşbakışı görünüş bununla birlikte Nanit’in bir seferde bir çocuk ve bir beşik için tasarlandığı anlamına gelir. Tatbik ikinci bir kamera eklemeyi kolaylaştırıyor ve ürünleri Nanit sitesinde bir araya getirebilirsiniz fakat yine de her çocuk için bir kameraya ihtiyacınız olacak.

Uygulama iyi organize edilmiş ve farklı alanlara yönlendirilmiş ayarlar bulmak kolaydı. Kızımın gece aktivitelerinin bir özetini bana sağlayan Düşünce özelliğini bilhassa beğendim. Ama uygulama çok sayıda bildirim (hareket veya ses sezgi uyarıları) gönderiyor ve mikrofon daha alçak kattan çığlık atan çocuklarımı alacak değin yüksek olduğundan, bunlar birazcık sıkıcı ülkü geldi.

Nanit

Neyse oysa, bunlar ayarlarda küçültülebilir ya da kapatılabilir ve kamerayı adamakıllı uygulamadan devre dışı vazgeçme seçeneği vardır.

Nanit, Insights platformunun üç katmanına sahiptir; onsuz, en kıymetli özelliklerinin çoğunu kaybedersiniz. Nanit’in abonelik özellikleri bununla beraber birdenbire artı kullanıcının bir kamera akışına erişmesine müsade verir (fiilen 50 kişiye kadar, oysa bu da birçok kişinin bebeğinizi izlemesi gibi görünüyor), ancak bu size yılda 300 ABD Doları veya ayda 30 ABD Doları’na mülk olacak. Grup her kullandığımda iyi çalıştı, ancak bir çocuk uyurken değişirse dobra dobra görülüyordu. sonuçlar etkilenebilir. bununla beraber, Owlet’in (nabız öküzünü ve kalp atış hızını ölçen) aksine, Solunum Bandı tek işlevli bir cihazdır. Benzer şekilde, 35 $’lık Akıllı Sayfalar reklamı yapıldığı gibi çalıştı: Başvuru Formu, çarşafların köşesindeki desenleri bulur ve bebeğinizin sırtlarındaki bir fotoğraftan noktaları üçgenleştirmesine tezgâhtar olursunuz.

İkizlerin boyunun ne kadar uzun olduğunu merak ediyordum, bu yüzden test yapabilmek için uygundu fakat yine, bu tek bir özellik eklentisi olduğundan, eklemeye değer olup olmadığına karar vermeniz gerekecek.

Giyilebilir cihaza sahip en iyi monitör: Owlet Cam

dims?image_uri=https%3A%2F%2Fs.yimg.com%

Owlet Sırça Satın Alın Amazon’da – 149$

Video akışı, Cam ile birlikte kullanılabildiğinde şirketin 299$’lık akıllı Sock’undan gelen verileri de bildiren Owlet uygulaması yoluyla görüntülenir.

Hesap kimlik bilgilerinizi sağladığınız sürece, benzer anda azami beş birey görüntü akışı yapabilir. Cam’i Owlet uygulamama eklediğimde, otomatik olarak eşimin Android telefonunda gözüktü. Owlet, güvenlik için AES 128 bit şifreleme ve WiFi’ye TLS bağlantısı kullanır ve kendi özel ağınıza bağlı olması gerektiğinden, Owlet sistemin analog monitörlerden daha tehlikesiz olduğunu iddia eder. Owlet

Sırça’i kurarken birkaç sorunla karşılaştım; sert ve çözülmesi güç bir şey yok, oysa kullandığım her Owlet cihazında bunun olduğunu belirtmekte üstünlük var. Video yayını, kızımın beşiğini keza gündüz renkli olarak hem de gece görüşünü kullanarak saatlerce sonradan net bir şekilde görmemi sağladı. Oysa, Sırça ansızın fazla bebeği kaydetmeyeceğinden, her iki bebeği de görebileceği bir yere yerleştirebilsem bile aynı anda oğlum için de kullanılamadı.

Owlet öyle diyor. uygulamaya ek çocuk ya da aygıt eklemeyi oldukça kolaylaştırır.

Ancak, Lumi ya da Nanit gibi diğer cihazların sunduğu hızlandırılmış klipleri kaçırdım ve bebek bezi değişiklikleri ve beslemeler gibi tüm izleme verilerimi de uygulamaya ekleyebilseydim.

Birden artı kullanıcı ya da bakıcı için en iyisi: Pampers Lumi

Lumi, Pampers’ın “entegre bir uyku sistemidir”. Fiilen bu, bir zeki telefon uygulaması yoluyla nemli bebek bezlerini, değişiklikleri ve uyku nezaketini otomatik olarak izlemek için çocuğunuzun bezine takılan bir giyilebilir cihazla eşleştirilmiş 1080p yüksek çözünürlüklü bir kameradır. Öncelikle kameradan bahsedelim. 180 derecelik görünümü düzenlemek için manuel olarak döndürülebilen veya gizlilik için aşağıda dürüst çevrilebilen minik bir cihazdır. Duvara monte edilebilir ya da tabanı üstünde oturarak kullanılabilir, fakat küçük çocuğunuz onu kapmaya cezbedeceği için beşiğe monte etmeyi denemenizi öğüt etmem.

Amazon’dan Pampers Lumi Satın Alın – 299$< /p>

Lumi kamera keza oda sıcaklığı sensörlerinin yanı sıra iki yönlü ses ve arka plan sesine sahiptir, ancak ses veya hareket bildirimleri göndermez. Video beslemesi dört kişiye kadar paylaşılabilir ve şunları yapabilirsiniz: standart Lumi özelliklerinin bir parçası olarak ne dek erişime sahip olduklarını denetleme edin. Akıntı, WiFi kullanarak bağlanır ve emniyet için şifreleme sunar; bu, izni olmayan herkesin videoyu izlemesini önlemelidir.

Pampers’ın gönderdiği birincil kamera ne denediysem çalışmadı, fakat denediğim ikinci ünite açıldı ve zahmetsizce senkronize edildi. O zamandan beri, kameranın uygulamaya birkaç dakika her tarafında bağlanmadığı birkaç durum oldu, oysa bunu değişken uydu internet hizmetime bağlıyorum. Amber Bouman/Engadget

Kullanım iyi organize edilmiştir ve bilgileri net bir şekilde görüntüler, fakat beslemeleri manuel olarak girmeniz veya bu verileri kaçırmanız gerekir. Bebeğimin önceki altı ila 15 saat içindeki etkinliğinin kısa bir hızlandırılmış klibini oynatan Lookback özelliğini özellikle beğendim. Lookback klipleri indirilebilir ancak uygulamaya kaydedilemez.

Lumi giyilebilir ince, yumurta biçiminde bir cihazdır. Arkadaki taraf düzdür ve bebek bezinin önüne yapıştırmak için cırt cırtlıdır. Ayrıca, çocuğunuzun ne değin ıslandığını anlatmak için bebek bezi yoğunluğunu ölçen algılayıcı olan ufak bir kırmızı yanıp sönen ışık da vardır.

Lumi, bilhassa sensörle birlikte kullanılmak üzere Pamper’s bebek bezlerini satıyor; yerleşimi ayrıntıları ile belirtmek için noktalı bir çizgiye sahiptirler. Ama, sıradan bebek bezleri (hem Pampers) kullanmayı denedim ve sensör beklendiği gibi çalışmakta sorun yaşamadı. Hem, işaretli çizgilerden azıcık uzağa yerleştirmeyi denedim ve gerçi iyi çalıştı. dims?image_uri=https%3A%2F% 2Fs.yimg.comYalnızca ıslak bezleri, kumaş değişikliklerini ve uyku düzenini ölçmesine rağmen, özellikle sonrakiler için yardımsever buldum. Dedektör, çocuğumun bezinden hiç kıpırdamadı ya da yerinden çıkmadı, ama adeta hiçbir ağırlığı olmadığı için, yerini kaybetmesi de harika derecede basit. Benimkini çocuk doktorunun ofisine yaptığım bir yolculuk esnasında tamamen kaybettim, bu beni fiilen hayal kırıklığına uğrattı çünkü onu kullanmaktan aslında keyif alıyordum.

Güvenlik için en iyisi: Infant Optics DXR-8 Pro

Eğer emniyet bir önceliktir, Infant Optics’ten 199 $ DXR-8 Pro sağlam bir seçimdir.

Diğer bir bonus: Benim gibi internetin yamalı olduğu bir yerde yaşıyorsanız, bu bant genişliğinizi tüketmez.

Infant Optics DXR-8 Pro’yu Amazon’dan Satın Alın – 199 $

Kamera 720p’de kayıt yapar ve birlikte verilen 5 inç yüksek çözünürlüklü LCD ekranda görüntüler. DXR-8 Pro, ekranın duvar prizine veya USB girişine takılabilmesi için değişebilir bir lens ve ekstra bir çok miktar kablosu içerir. Ekrandan, bebeğinizi daha iyi bakmak için uzak kaydırma ve eğmenin yanı sıra yakınlaştırabilirsiniz. Kaydırma ve eğme aralığı, çocuklarımın beşikleri aralarında dönebilmem için yeterince iyiydi ve reklamda belirtildiği gibi, yakınlaştırma sizi bebeğinizin nefes aldığını görebilmeniz için yeterince yaklaştırıyor (zar kuvvet da olsa).

Infant Optics DXR-8 PROAmber Bouman/Engadget’ın etkin bir arkadaki plana sahip gürültü filtreleri

Kameranızda daha iyi şamata azaltma özelliği vardır. . (Ancak, beyaz şamata makinesi kullanıyorsanız bu özelliğin devre dışı bırakılması gerekebilir.) Gece görüşüne ve oda sıcaklıklarını gösterebilmesi için bir termometreye sahiptir.

Ayrıca keza kameranın ayrıca de ekranın iyice kapatılabilmesi hoşuma gitti.

DXR-8 Pro, ek bir ekranın takibini gerçekleştirmek istemeyenler için iyi bir seçim değil ya da başka bir cihazı yük etmeyi unutmayın. Her şarjdan terbiyesizce bir buçuk gece alabildim, oysa bir kereden artı yük etmeyi unuttuğumu ayrım ettim. Bir uygulaması veya Lumi veya Owlet gibi herhangi bir paylaşım özelliği yoktur. Verileri izleyemez, süre aralıklarını kaydedemez ya da beslemeyi paylaşamazsınız. Kendi ayaklığı üzerine oturabilir veya vidalarla duvara monte edilebilir, kuşbakışı görünümü yoktur.

Diğer seçenekler

Bu makale için kendim deneme etmemiş olmama karşın , geçmişte, Infant Optics kamerasına benzer özelliklere sahip ayrıca Eufy keza de Project Nursery monitörlerini inceledik. Daniel Cooper, kapalı devre sistemi, 5” ekranı ve özellikleri sebebiyle geniş açısal lensli Eufy monitörü beğendi. Tam oda kapsamı temin etmek için 330 derece pan ve 110 derece eğilebilir. Hem bir ekrana dört adede kadar kamera bağlayabilir ve daha iyi konumlandırma için duvara monte edebilirsiniz. Eufy’nin iki yönlü sesi, bir sıcaklık sensörü ve bir ninni oynatıcısı var, ancak yalnızca 720p çözünürlüğe sahip. Ayrıca bir takım zeki(er) monitörlere kıyasla akla uygun bir fiyat etiketine sahiptir.

Eufy bebek telsizini Amazon’dan satın alın – 160 $

Engadget

Project Nursery, Daniel’in birkaç yıl önce incelediği 5” kapalı devre kamera sistemi de sunuyor.

Bunun yerine uzakta kaydırma ve eğme ve gece görüşüne sahip mikro USB ile çalışan bir kamera, 5” ekran ve zeki saat gibi takılabilen 1,5” ufak ekran elde edersiniz. Daniel bu mini monitörü o kadar yardımsever bulmasa da, WiFi benzer olmayan bir kameranın sadeliği, kolay montaj ve basit başvuru sağladığı için ona çekici geldi. Project Nursery kamerası keza ninniler veya beyaz gürültü çalabilir, video kaydedebilir, fotoğraf çekebilir ve ses, hareket ve sıcaklık uyarılarına sahip olabilir.

Project Nursery’den Zeki bebek telsizi satın alın – 150 $

Cubo AiCubo Ai

Son olarak, başlıca net bir görünüm veren Cubo Ai

Son olarak, burada güzel bir net görüş veren etkileyici bir video vardı. . Nanit gibi, beşik veya duvara monte edilebilen bir kameradan oluşur ve bebeğin yüzünün örtülü olup olmadığını algılamak için AI kullanır. Ayrıca, küçük çocuğunuz girmemesi gereken alanlara girdiğinde sizi ikaz etmek için bir “yürümeye başlayan çocuk kamerası” olarak da kullanılabilir.

Cubo Ai başlangıçta montaj sırasında çalışsa da yenilenemedi. ya da kızımın beşiğinin istikrarlı bir görünümünü sağlayın.

Uyarıları ve uyku bildirimlerini deneme etmeyi dört gözle bekliyordum, ancak daha iyi bant genişliğine sahip bir alana geçmeyi bitirmemiz gerekecek gibi görünüyor. Testi bitirdikten daha sonra, bu kılavuzu Cubo Ai’nin monitörüyle ilgili ilave ayrıntılarla güncelleyeceğim.

Cubo Ai Plus’ı Cubo’dan Satın Alın – 299$

Bu makale orijinal olarak Nanit Solunum Bandının 40 $ olduğunu belirtti; Solunum Bandı üç birey için 20$ ya da 40$’dır. Bu makale, ilk olarak Infant Optics DXR-8 Pro’nun duvara monte edilemediğini belirtti; DCR-8 Pro, vidalar kullanılarak duvara monte edilebilir. Makaleyi düzelttik.

.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*