Apple TV+, ‘Yo Gabba Gabba’yı satın aldı ve yeni bölümler çekiyor | Engadget

Apple TV+, 'Yo Gabba Gabba'yı satın aldı ve yeni bölümler çekiyor | Engadget

Apple, yalnızca TV+’a yepyeni şovlar ve filmler getirmekle kalmıyor. Kitaplığı meydana getirmek için mevcut bazı serileri alıyor, oysa hangilerinin ekleneceği konusunda seçici. Apple, 2020’de Peanuts spesiyallerine konut sahipliği yaptıktan sonradan, göze çarpan bir çocuk şovu daha satın aldı: Yo Gabba Gabba!.

Mevcut bütün Yo Gabba Gabba! bölümler ve özel bölümler Apple TV+’a geliyor. 9to5Mac’in belirttiği gibi, hizmet için de 20 yeni yarım saatlik birim yapılıyor. Apple, Yo Gabba Gabba’nın iki taraflı sahibi olan WildBrain ve Yo Gabba Gabba LLC ile bölümler üzerinde çalışıyor! IP.

Apple daha önce Fraggle Rock’ı aldı ve gösteriyi yeni bir sezonla bitmiş başlatıyor. Ewan McGregor ve Charley Boorman’ın elektrikli motosikletlerle Güney ve Orta Amerika’da seyahat eden aktörlerin yer aldığı başka bir ziyafet olan Long Way Down ve Long Way Round — Long Way Up adlı yolculuk belgeselleri geçen yıl Apple TV+’da yayınlandı.

sırası gelmişken, raporlar Apple’ın akıntı hizmeti çıktısını artırdığını gösteriyor. The Information’a göre Apple, 2022’de haftada en az bir film veya TV şovu eklemeyi planlıyor ve bu, 2021’deki yayın hızını iki katından artı artıracak. Yayın kaynakları keza şirketin Apple’a 500 milyon doların kuzeyinde harcamayı planladığını söyledi. Bu yıl TV+ pazarlaması.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*