Apple Watch artık Tempo’nun yapay zeka destekli ev jimnastiği ile senkronize oluyor | Engadget

Apple Watch artık Tempo'nun yapay zeka destekli ev jimnastiği ile senkronize oluyor | Engadget

Tempo, yapay zeka destekli konut spor salonu için Apple Watch entegrasyonunu kullanıma sunarak, kullanıcılara özel bir İK monitörüne ihtiyaç duymadan egzersizler sırasında yürek atış hızlarını izlemenin kolay bir yolunu sunuyor. Kullanıcılar giyilebilir cihazı senkronize ettikten daha sonra, stüdyo derslerinde kaç kalori yaktıkları, kaldırdıkları toplam tartı hacmi ve skor tablosundaki sıralamaları da dahil elde etmek üzere diğer verileri de görebilirler.

Şirket yüzde 70 diyor. kullanıcılarının yüzde 35’i bir iPhone’a sahip ve bu grubun yüzde 35’i bir Apple Watch’a sahip. Bunu akılda tutarak, ürünü için Apple entegrasyonunu açtırmak hiç de kolay yok. İstatistikleri ve verileri görüntüleyebilmenin yanı sıra, Saatlerini senkronize etmek, kullanıcılara zeki ev jimnastik salonunun dokunmatik ekran paneline gitmek zorunda kalmadan antrenmanlarını yönetmenin yanı sıra dersleri duraklatma ve devam ettirme olanağı da verecek.

Tempo, dokunmatik ekran paneli, 3D kameralı koşu antrenmanları, ağırlıklar ve öteki ekipmanları taşıyan Studio konut jimnastik salonu dolabını 2020’nin başlarında piyasaya sürdü. Pandemi, spor salonları olarak evde egzersiz çözümlerine ihtiyaç duyulmasına neden oldu. dünya kapandı ve Tempo talep artışı yaşayan şirketlerden biriydi. Nisan ayında şirket, çoğalan sayıda siparişe ayak uydurabilmek ve araştırma ve geliştirme çabalarını süratli gitmek için 220 milyon dolarlık fon sağladı.

Zaten Tempo Studio’ya sahip olan ve senkronizasyon gerçekleştirmek isteyenler bir Apple Watch ile, her iki cihazın da iPhone’larıyla birlikte aynı WiFi ağına tabi olduğundan belirlenmiş olmak zorunda kalacak. Üçünün de birbirine yakın olması gerekiyor. Tempo Studio’daki profillerine giriş yaptıktan ve Saat uygulamasını indirdikten daha sonra, iPhone’larında belirtilmiş adımları izlemeleri yeterlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*