Apple Watch SE (hücresel bağlantıyla 44 mm) Amazon’da 300 dolara düştü | Engadget

Apple Watch SE (hücresel bağlantıyla 44 mm) Amazon'da 300 dolara düştü | Engadget

Apple Watch, iPhone sevenler için en iyi zeki saat olabilir, fakat epeyce pahalı bir aksesuardır. Series 6, kullanıcıları 400 ABD dolarına geri döndürdüğünde, Apple, daha düşük bütçeli olanların benzer, temel Apple Watch deneyimini elde edebilmesi için daha uygun fiyatlı Watch SE’yi serisine getirdi. Bundan Böyle birkaç model indirimdeyken Amazon’da daha da ucuza bir Watch SE alabilirsiniz. Arasında anahtar olan 44 mm, GPS + Gözenekli Olan Apple Watch SE gümüş rengi 300 $ – bu olağan fiyatından 59 $ ve rekor düşük. Benzer saatin uzay grisi rengi, seçtiğiniz bant stiline tabi olarak şu anda 319 dolara kadar düşüyor.

Apple Watch SE’yi (44 mm, Hücresel) Amazon’dan satın alın – 299 ABD doları

Apple Watch SE satın almıyor Series 6’dan çok farklı görünüyor ve akıllı saat deneyimine yeni başlayanlar için fazlasıyla yeterli olacak bir nitelik setine sahip. Watch SE, Series 6’da bulunandan daha eski bir işlemci üstünde çalışmasına rağmen testlerimizde iyi bir performans gösterdi ve yüksek ve düşük uyarılarla kalp atış hızı izleme, şamata izleme, düşme seziş dahil almak üzere watchOS 7’nin tüm temel özelliklerine sahiptir. , Ivedi SOS ve daha fazlası. Kondisyon özellikleri Çabuk 6’nınkiyle az daha aynıdır — SE’de göremediğiniz tek şey kan oksijeni ve ELEKTROKARDIYOGRAM ölçümleridir.

Hem tekrar tekrar açık olan ekranı da göremezsiniz. Series 6’da var, fakat Watch SE aynı boyutta ekrana sahip, bu da eski Series 3’ünkinden belirgin şekilde daha büyük. Ve satışta olan bu modellerle gözenekli olan bağlantı elde ediyorsunuz – bu, arama yapabileceğiniz ve alabileceğiniz anlamına geliyor. iPhone’unuz yanınızda değilken bile metin mesajları ve daha fazlasını gönderin. Apple Watch hâlâ bir iPhone aksesuarı, ancak LTE’ye sahip olanlar en bağımsız deneyimi yaşayacaklar.

Apple Watch SE ile birkaç özellikten vazgeçmeniz gerekse bile bugün mevcut olan en iyi zeki saatlerden biri. Ancak Apple’ın yakında yeni modellerle çıkabileceğini söylemeseydik kusura bakmamış olurduk. Genelde Eylül ayında en yeni iPhone’larla birlikte duyurulan yeni Apple Saatleri görürüz, ama yeni bir Watch SE’nin bu yıl listeye gireceğinin garantisi yok.

En son teknoloji fırsatları ve satın alma önerileri için Twitter’da @EngadgetDeals’ı peşine düşüp takip edin .

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*