Apple Watch SE şu anda 240$’dan satışta | Engadget

Apple Watch SE şu anda 240$'dan satışta | Engadget

Apple, bütün esas giyilebilir özelliklerini nispeten yerinde fiyatlı bir pakette bir araya getiren Watch SE ile iyi bir denge kurdu. Series 6’da 400 dolar veya daha fazlasını ödemek istemeyenler, alternatif olarak 279 dolarlık Apple Watch SE’ye sahip. Şu Anda, daha da eksik harcayabilir ve Watch SE’yi alabilirsiniz – Amazon’da 40 mm GPS versiyonunun birkaç rengi 240 $ ya da adi fiyatından yaklaşık 40 $ daha düşük. Watch SE’nin geçmişte 230 dolara düştüğünü gördük, fakat bu aylardır gördüğümüz en iyi fiyat. İndirimli modellerin çoğu otomatik olarak kupon uygular, böylece nihai fiyatı ürün sayfasında yok, ödeme sayfasında görürsünüz.

Apple Watch SE’yi Amazon’dan satın alın – 240 $

Apple Watch SE’ye 88 puan verdik tanıdık tasarımı, sağlam performansı ve ayrıntılı nitelik seti sayesinde geçen sene çıktığında. Çabuk 6 ile yaklaşık olarak benzer görünüyor ve içinde azıcık daha eski bir SiP olmasına rağmen, gerçi sorunsuz çalışıyor. Ancak tartışmasız en manâlı şey, Watch SE’nin, yüksek ve düşük kalp atış hızı uyarıları ile bütün gün yürek atış hızı izleme, dahili GPS, düşme kavrama, Apple dahil olmak üzere bir Apple Watch’tan isteyeceğiniz tüm temel özellikleri size sunmasıdır. Ödeme desteği, Acil SOS ve daha fazlası.

Peki Apple, Watch SE’nin maliyetini devirmek için nerede kesintiler yaptı? Genelde gelişmiş özelliklerde. Bu giyilebilir cihazda bir kan oksijen sensörü veya EKG aleti bulamazsınız ve ayrıca Series 6’nın sahip olduğu daima açık ekranı da görmeyeceksiniz. Kuşkusuz, bu özellikler bazı kullanıcılar için diğerlerinden daha pozitif anlam ifade edecek, böylece biraz para kazanmak ve benzer temel Apple Watch deneyimini almak için bunları güvenle atlayabilirsiniz.

Ama, Apple’ın Bir sonraki etkinliğin 14 Eylül’de yapılması planlanıyor. Yeni iPhone büyük olasılıkla başrolde yer alacak olsa da, güncellenmiş bir Apple Watch’ı da görebiliriz. En yeni Saati istiyorsanız, beklemeye ve şirketin önümüzdeki hafta ne duyuracağını görmeye bedel olabilir.

En yeni teknoloji fırsatları ve satın alma önerileri için Twitter’da @EngadgetDeals’ı peşine düşüp takip edin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*