Apple Watch Series 6, 249$’a geriliyor | Engadget

Apple Watch Series 6, 249$'a geriliyor | Engadget

Güncelleme 08:42 ET: Amazon, 40 mm Apple Watch Series 6 Product Red Edition’ın sınırlı stoğuna sahiptir.

Amazon ve Best Buy size bir tane daha kapmak için bir talih daha veriyor. 40 mm Apple Watch Series 6, şimdiye değin web sitelerinde bulunabilecek minimum fiyata. Artık Apple akıllı saatini GPS’li Kırmızı Üründe 249 $ veya orijinal perakende fiyatından 150 $ daha ucuza alabilirsiniz. Bu bununla birlikte 40 mm Apple Watch SE ile benzer fiyat ve giriş seviyesi zeki saatin 44 mm versiyonundan 30 $ daha ucuz. Nisan ayında Watch Series 6’yı bu fiyat noktasından satın alma fırsatını kaçırdıysanız, işte bunu yapma şansınız. Amazon’da 399 $ olarak listelenmiş gibi görünebileceğini, fakat sepetinize ekledikten daha sonra 249 $ olarak görüneceğini unutmayın.

Amazon’dan Apple Watch Series 6 (GPS, 40mm) Satın Alın KIRMIZI Ürün – 249$ Apple Watch Series 6 (GPS, 40mm) Satın Alın Best Buy’da KIRMIZI Ürün – 249$

Watch Series 6’nın bir kan oksijen sensörü vardır, Kanınızın oksijen doygunluk seviyelerini tespit etmek için parmak ucunuzdaki deride LED ve kızılötesi ışık kombinasyonunu parlatır. Diğer bir deyişle, ciğerlerinizin vücudunuza oksijenli kanı ne dek iyi ilettiğini söyleyebilir. Ama, 89 puan verdiğimiz incelememizde belirttiğimiz gibi, kaporta altı yükseltmelerinden daha fazla etkilendik.

Model Apple’ın yeni S6 yongasını kullanıyor ve bu da daha seri bir performans sağlıyor. öncekilere kıyasla. Uygulamalar daha hızlı açılır ve saat kadranları arasında gezinmek de daha hızlı hissettirir. Keza daha fazla enerji tasarrufu sağlar, bu da daha uzun pil ömrü anlamına gelir ve önceki Saat nesline tarafından daha çabuk yük olur. Hem cihaz, el yıkama zamanlayıcısı ve uyku takibi de dahil almak üzere watchOS 7 ile gelen tüm özelliklere sahiptir.

acilen yalnızca 40 mm GPS özellikli Ürün Kırmızı sürümü indirimdedir ve Diğer renkleri aynı fiyata almayın. Apple cihazlarının Mahsul Kırmızı versiyonları özeldir, çünkü teknoloji devi, on yıldan fazla bir süredir Global Fund’ın HIV/AIDS programlarına satışlarından gelir sağlıyor. Girişimin hedefi geçen yıl pandemi sebebiyle değişti ve Apple, Product Inkar satın almalarından elde edilen “yerinde gelirlerin yüzde 100’ünü” 30 Aralık 2021’e değin Global Fund’ın COVID-19 müdahale çabalarına bağışlayacağını duyurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*