Apple Watch Series 7, yeni bir ekran ve güncellenmiş ultra geniş bant teknolojisi içerebilir | Engadget

Apple Watch Series 7, yeni bir ekran ve güncellenmiş ultra geniş bant teknolojisi içerebilir | Engadget

Apple’ın Apple Watch için büyük planları olduğu bildiriliyor, oysa en iddialı özelliklerden bazıları için bir zaman beklemeniz gerekebilir. Bloomberg kaynakları, bu yılki Apple Watch’un (olasılıkla 7. Hızlı) daha ince çerçeveli yeni bir ekran, daha hızlı bir çip ve “güncellenmiş ultra geniş bant işlevselliği” içereceğini söyledi. UWB’nin nasıl bir yükseltme alacağı belli değil, ancak watchOS 8, otel odalarının ve diğer kapıların kilidini açmanıza izin atamak için mevcut teknolojiyi kullanacak.

Sızdıran Jon Prosser, kısa vakit önce Apple’ın Saati düz taraflı ve yeni tasarımlarla her yerde tasarladığını bahis etti. renkler. Bazı prototiplerin daha ince çerçeveler içerdiğini söyledi. Bloomberg, kasanın bitmiş tasarımından bahsetmedi ve yalnızca bilekliğin keskin şekilde daha kalın olabileceğini öne sürdü.

Öteki söylentili özelliklerin beklemesi gerekecekti. Şirket, 2021 Watch’ta bir ceset ısısı sensörü istediği iddia ediliyor, oysa hemen bunun 2022’ye değin hazır olmasını beklemiyor. Kaynaklara tarafından, sağlam Apple Watch varyantı için de gelecek yıla dek beklemeniz gerekecek. Ve diyabeti kontrol altında yakalamak için bir kan şekeri ölçüm cihazını hatırından çıkmak isteyebilirsiniz. Bu, “birkaç yıl daha” için hazırlanmış olmayabilir.

Apple, söylenti hakkında yorum yapmayı reddetti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*