Apple’ın AirPods Pro’su yeniden 180$’a satışta | Engadget

Apple'ın AirPods Pro'su yeniden 180$'a satışta | Engadget

Apple’ın AirPods Pro’su, bir iPhone kullanıcısının satın alabileceği en iyi gerçek kablosuz kulaklıklardan bazıları ve keza Amazon’da ayrıca de Best Buy’da baştan 180 $’a satılıyor. Az Daha iki sene önce piyasaya sürüldüklerinde incelememizde onlara 87 puan verdik ve o zamandan beri piyasaya sürülen bir dizi gerçek kablosuz kulaklık olmasına karşın, bunlar hala bir göz atmaya değer.

AirPods Pro’yu Amazon’dan satın alın – 180 $ AirPods Pro’yu Best Buy’dan Satın Alın – 180 ABD Doları

Doğal olarak, bu kulaklıklar, standart AirPod’lara kıyasla, genel olarak 160 ABD dolarına mal olan (genel olarak indirimde olsalar da) bir takım manâlı yükseltmeler sunar. Kulak içi tasarımları, daha iyi bir izolasyon elde edeceğiniz anlamına gelir ve daha pozitif sesi engellemek için faal gürültü engelleme özelliğine sahiptir. Ayrıca Apple’ın uzamsal ses teknolojisini de desteklerler, bu da Apple Music’in yeni Dolby Atmos formatını aktarabilecekleri anlamına kazanç. Ayrıca standart AirPod’larla bunu almak için ekstra ödeme yapmanız gerekirken, kablosuz bir sorumluluk çantasıyla birlikte gelirler.

Apple’ın güz etkinliklerinin yakında geleceğini ve bir takım söylentilerin önümüzdeki birkaç ay içinde yeni standart AirPod’ların çıkacağına muhabere ettiğini belirtmekte üstünlük var. Yeni AirPods Pro’ya gelince, en son söylentiler, gemide bir takım fitness izleme özelliklerine sahip olacaklarını gösteriyor. Bu ilginizi çekiyorsa beklemeye bedel olabilir, oysa 70 ABD doları indirimle mevcut AirPods Pro hala bir göz atmaya bedel.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*