Apple’ın Mac Mini M1’i Amazon’da 600 dolara düştü | Engadget

Apple'ın Mac Mini M1'i Amazon'da 600 dolara düştü | Engadget

Apple’ın Mac Ufak M1’i, eskiyen bir masaüstünü başkalaşmak isteyen oysa bununla birlikte yerden biriktirmek isteyenler için iyi bir seçenektir. Makinenin bu yıl birkaç kere satışa çıktığını gördük ve derhal 600$ gibi rekor bir düşük seviyeye indi. Amazon, Mac Küçük M1’i şu anda 659$’a satıyor, ama otomatik olarak uygulanan 59,01$’lık bir kupon, nihai fiyatı yaklaşık 600$’a indirecek.

Mac Küçük M1’i Amazon’dan satın alın – 600$

Test etmedik Mac Ufak iyice, ancak Apple’ın M1 dizüstü bilgisayarlarını test ettik ve genelde etkilendik. Apple’ın en yeni bilgisayarlarıyla birlikte tasarımlar o kadar değişmedi, bu nedenle M1 yonga seti sahiden gösterinin yıldızı. Sekiz çekirdekli bir CPU ve sekiz çekirdekli bir GPU kullanarak, her şeyin daha sorunsuz ve çabuk çalışmasını sağlar ve cihaz öğrenimi görevlerini yerine getiren ek bir 16 çekirdekli Neural Engine vardır. Temel Mac Küçük M1’de 8 GB RAM ve 256 GB SSD bulunur, bu çoğu insan için gayet iyi olabilir, ama ne RAM’in ne de depolamanın yükseltilebilir olmadığını unutmayın.

Yeni öğelerin hepsi, ürünün içindedir. Mac Ufak M1, makineyi daha önce kullanmış olanlara çok aşina gelecektir. Birçok masa kurulumuna düzgün bir şekilde sığacak ufak bir kutudur ve iki Thunderbolt bağlantı noktası, iki USB-A konektörü, bir HDMI temas noktası, bir Ethernet temas noktası ve bir 3,5 mm kulaklık jakı içerir.

Olduğunda bile Bayağı fiyat, Mac Küçük M1, Apple’ın en yeni yonga seti ile alabileceğiniz en ucuz cihazdır ve yeni bir masaüstü bilgisayar elde etmek için can atıyorsanız, onu yerinde maliyetli bir seçenek haline getirir. Fakat Apple’ın yakında tekrar tasarlanmış bir Mac Küçük’yi piyasaya sürebileceğine dair söylentiler var. Fakat, Apple bu ayın sonlarında en yeni iPhone’ları duyurursa ve duyurursa bunu duyacağımızın garantisi değil.

En son teknoloji fırsatları ve satın alma önerileri için Twitter’da @EngadgetDeals’ı peşine düşüp takip edin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*