Apple’ın MacBook Air M1’i Amazon’da 850 dolara düştü | Engadget

Apple'ın MacBook Air M1'i Amazon'da 850 dolara düştü | Engadget

MacBook Air M1’in 900 doların altına düştüğünü nadiren görüyoruz, ama bugün Amazon’da şart böyle. Apple’ın ince ve hafif dizüstü bilgisayarı şu anda 850 dolara veya sıradan fiyatından 150 dolara satılıyor. Temel model, son birkaç aydır Amazon’da 900 dolarda geziniyor ve muhtemelen okula dönüş sezonunda Apple’ın eğitim fiyatlarıyla rekabet edebilecek durumda. Air M1’i bu dek düşük gördüm. Bunu yazarken, stokta yalnızca altın model var – ayrıca gümüş hem de uzay grisi tükendi.

MacBook Air M1’i Amazon’dan satın alın – 850 $

Bu, çoğu birey için açık ara en iyi Apple dizüstü bilgisayarı. ince gövdesi, fan gürültüsünün olmaması ve öldürücü performansı bir uçtan bir uca halk. Bu özellikler için ona kısmen 94 puan verdik, hem sevimli Retina ekranı, bakımlı klavyesi ve izleme dörtgeni ve 16 saatlik batarya ömrünü de beğendik.

Buradaki gösterinin yıldızı Apple’ın M1’i. Air’in şahane çabuk çalışmasını karşılayan yonga seti. Kapağı açtığınızda dizüstü bilgisayar hemen hemen hemen uyanıyor, yerel uygulamalar süper sorunsuz çalışıyor ve cihaz bir tam olarak etkileyici bir şekilde cevap veriyor. Ayrıca, eğlenceli bir nitelik olan M1 çipi ile iOS uygulamalarını çalıştırabilirsiniz. Grafik performansı da manâlı: MacBook Airs geçmişte oyun makineleri değildi ve olasılıkla hala yoğun oyunları çalıştırmak için kullanmazdık, ama Apple Arcade oyunları ve hatta Fortnite oynarken iyi performans gösterdi. Ve dizüstü bilgisayarın içinde bir fan olmadığından, sahip olabileceğiniz önceki Apple dizüstü bilgisayarların çoğundan çok daha gürültüsüz olacak.

MacBook Air M1 ile ilgili en büyük şikayetimiz, 720p’lik küçük web kamerası ve düşük maliyetli olması. iki USB-C temas noktası sınırı. Teçhizat kilidi hayatını yaşamak sinir bozucu olsa da, bu, yaşayacağınız çoğu şeyin üstesinden gelebilecek, aksi takdirde çok iyi bir dizüstü bilgisayar için ödenmesi gereken minik bir bedeldir.

En son teknoloji fırsatları için Twitter’da @EngadgetDeals’ı takip edin ve satın alma tavsiyesi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*