Apple’ın MacBook Pro M1’i şu anda Amazon’da 200 $ indirimde | Engadget

Apple'ın MacBook Pro M1'i şu anda Amazon'da 200 $ indirimde | Engadget

Önümüzdeki dönemden önce Apple’dan yeni bir dizüstü bilgisayar satın elde etmek isteyenler, Amazon’dan geçerlerse bunu daha ucuza yapabilirler. Çevrimiçi perakendeci, 256 GB depolama alanına sahip MacBook Pro M1’i şu anda 200 $ indirimle 1.099 $’a düşürüyor. Satış fiyatı 1.199$’dır, fakat otomatik olarak uygulanan bir kupon, nihai maliyeti 1.099$’a düşürür. Ekstra depolama alanı sizin için fazla şey açıklama ediyorsa, 512 GB’lık model de indirimde: İndirim ve otomatik olarak uygulanan diğer bir kupon sayesinde 1,299 ABD dolarına satılıyor.

MacBook Pro M1’i (256 GB) Amazon’dan satın alın – 1.099 ABD doları MacBook Pro M1’i (512 GB) Amazon’dan satın alın – 1.299 $

Çoğu kişiye muhtemelen en iyi hizmeti MacBook Air M1 sunar, ancak Pro M1 ekstra grafik gücü ve daha iyi soğutma isteyenler için iyi bir seçenektir. Özellikle Pro M1’de Air M1’de bulunmayan oturmuş bir fan bulunur ve bu, dizüstü bilgisayarın 3D oluşturma ve zahmetli video kodlama gibi zorlu işlerin üstesinden gelmesine yardımcı olur. Testlerimizde MacBook Pro M1, Air M1’e benzer bir performans sergiledi – Apple’ın SoC’si inanılmaz derecede seri ve bereketli olmasını sağlıyor ve 16,5 saatlik pil ömrüyle tüm gün sürecek.

Ama var. Pro M1’in satın almadan önce dikkate alınması gereken birkaç sınırlaması vardır. Yani dizüstü bilgisayar sadece bir harici ekranı destekler ve harici GPU desteği yoktur. İkincisi birazcık niş bir endişe olsa da, performansı çoğaltmak için harici kartlara güvenenler için bir serseri. Bu ödünlerle yaşayabiliyorsanız, MacBook Pro M1 iyi bir meslek gücü olmalıdır.

Geleneksel dizüstü bilgisayarlardan defalarca birlikte yürüyüp gitmek istiyorsanız, Amazon ayrıca en enerjik iPad Profesyonellerinden bazılarına sahiptir. acilen da satışta. 1 TB depolama alanına sahip en yeni 11 inç iPad Pro, 100 ABD Doları indirimle 1.399 ABD Dolarına düşüyor. WiFi + Cellular modeli de 100$ indirimle 1.599$’a düşürüldü. Bunların ikisi de M1 yonga setlerinde çalışır, bu nedenle özellikle Magic Keyboard gibi bir aksesuarla eşleştirildiğinde eskiyen dizüstü bilgisayarınızı zahmetsizce değiştirebilirler.

iPad Pro (1TB, WiFi) Amazon’dan satın alın – 1.399 $ iPad Pro Satın Alın ( Amazon’da 1 TB, WiFi + Hücre) – 1,599 ABD doları

En son teknoloji fırsatları ve satın alma önerileri için Twitter’da @EngadgetDeals’ı takip edin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*