Apple’ın sanatçı temalı Fitness+ antrenmanları bu Pazartesi başlıyor | Engadget

Apple'ın sanatçı temalı Fitness+ antrenmanları bu Pazartesi başlıyor | Engadget

Apple’ın Aralık ayında Fitness+’ı piyasaya sürmesinin üzerinden altı aydan birazcık fazla vakit geçti ve şirket o zamandan beri hizmeti büyütmekle meşgul. Time To Walk serisine podcast yarı sesli hikayeler ekledi ve erişimini genişletmeye muavin olan ve daha düşük etkin aktiviteleri tercih edenleri içeren yaşlılar ve gebe insanlara özel antrenmanlar ekledi. Bu ayki WWDC’de Apple, fitness eğitmeni Jeanette Jenkins’in yeni “sanatkâr spot ışığı” çalma listelerini ve antrenmanlarını tanıttı ve yakında geleceklerine laf verdi. Bugün, bu özellikler hakkında daha artı ayrıntı ve lansman tarihi alıyoruz: 28 Haziran Pazartesi. Time To Walk bölümlerinin yeni sezonuyla birlikte gelecekler.

Fitness+’ta antrenman aramanın yollarından biri müzikti — sonuçta, bazılarımız sadece bir dingil ya da sayısız yol kat edebiliyoruz. en sevdiğimiz parçalar arka planda patlarken tekrarlar. Pazartesi günü, Fitness+ aboneleri HIIT, Yoga, Dans, Güç, Koşu Bandı ve Bisiklete binme gibi kategoriler aralarında belirtilen bir sanatçının şarkılarının çalma listelerini taşıyan antrenmanlar seçebilecekler. Apple’ın daha önce bu özelliğin bir parçası olacağını söylediği Lady Gaga’ya ek olarak, Keith Urban, Alicia Keys ve Jennifer Lopez’in öne çıkan isimlerini bulacaksınız.

Ilk Olarak dört antrenman mevcut olacak ve Apple önümüzdeki dört hafta boyunca her Pazartesi dört yeni antrenman (her sanatçıdan bir tane) ekliyor.

Başında ya da sonunda daha yavaş tempolu bir şarkıyla (belki de Fallin’) başlamanız mümkündür. Daha yüksek tepe noktalarına (Empire State Of Mind ya da No One gibi) veya dakika başına daha yüksek vuruşlara sahip parçalar orta puanı alabilir. Apple Fitness+ her biri yeni As’ı taşıyan ekran görüntüleri. Diğer Fitness+ antrenmanları için, başlamadan önce bütün listeyi görmek için antrenman detaylar sayfasına göz atabilir ve Apple Music’teki şarkıları kulak vermek için dokunabilirsiniz. Ressam Spotlight’ın da uygulamada kendi özel rafı olacak. Fitness+ kullanmıyorsanız ancak Apple Music’iniz varsa, bu çalma listelerini bulabilir ve spor salonunda geçirdiğiniz zamanın müziklerini gerçekleştirmek için de kullanabilirsiniz.

Şüphesiz, Peloton gibi hizmetler, daha çoğu sanatçının mevcut olduğu benzer bir özelliği zaten sunuyor. Lady Gaga ve Alicia Keys, Peloton’un Britney Spears, Verzuz, Calvin Harris, Bon Jovi, BTS, Bob Marley, Billie Eilish, Billy Joel, Madonna, Megan Thee Stallion, Metallica, Outkast ve daha fazlasını içeren oturumları içeren usta serisi kitaplığında. .

Apple’ın sahip olduğu etki miktarı ve bir müzik akışı hizmetine sahip olduğu gerçeği göz önüne alındığında, zaman içinde Fitness+ gündeminde diğer çoğu sanatçının ortaya çıktığını görmemiz olasıdır.

Pazartesi günü de servise misafir antrenör Jeannette Jenkins kadar yönetilen yeni antrenmanlar geliyor. Bunları HIIT ve şiddet kategorilerinde bulacaksınız ve bu seansları özellikle Fitness+ için hazırladığını, bu nedenle aynı hareket setlerini diğer hiçbir yerde bulamayacağınızı söyledi.

Apple Fitness+ Time To Walk'tan birer bölüm: Her biri sağdan Applees'tan Yürüme Zamanına 2 bölüm içeriyor. , Michaela Jae Rodriguez ve Anthony Joshua.Apple

Son olarak, Time To Walk 2. Sezon da Pazartesi günü başlayacak ve Gina Rodriguez’in başrolde olduğu bir bölümle başlayacak. Bu sezon 20’den artı birim içerecek ve Kasım ayı sonlarında Şükran Günü’nü tamamlayacak. Apple, dinleyicileri afallatmak için yaklaşan konuklarını rahat tutma geleneğini bozuyor ve yeni dizinin hemen hemen yarısının isimlerini paylaştı.

Sanjay Gupta, Michaela Jae Rodriguez, Joan Benoit Samuelson ve Marsai Martin. Bu kişiliklerden birinin size hayatları hakkında bir hikaye anlatmasını dinlerken yürüyüşe çıkmak istiyorsanız, yeni Time To Walk sezonu ilginizi çekebilir.

Andırmak icabında, Fitness+ aylık 10 ABD dolarıdır ve hesabınıza emrindeki bir Apple Watch gerektirir. Videoları iPhone, iPad veya Apple TV’nizde oynatabilirsiniz.

.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*