Bang & Olufsen’in en yeni hoparlörü su geçirmezdir ve alüminyumdan yapılmıştır | Engadget

Bang & Olufsen'in en yeni hoparlörü su geçirmezdir ve alüminyumdan yapılmıştır | Engadget

Bang & Olufsen, gösterişli ve üstteki düzey ses ürünleriyle tanınır, ama şirket bununla birlikte fazla daha uygun fiyatlı kompakt portatif Bluetooth hoparlörlerle sağlam bir geçmişe sahiptir. Bugün B&O, yaz maceralarınız için hazır olan en yeni ekipmanını tanıtıyor: Beosound Explore. Taşınabilir bir cihaz olmasına karşın, şirket tercih ettiği araç gereç olarak alüminyumu korudu. Ve bu kibar dış cephede bile, hoparlör IP67 dereceli toz ve su geçirmezdir. B&O, alüminyumun çizilmeye karşısında dirençli olduğunu, bu nedenle muhtemelen bir çantada gezi etmeye ya da bir sırt çantasının kenarına takılmaya dayanabileceğini söylüyor.

İçeride, iki adet 1,8 inç bütün aralıklı şoför, dış mekan performansı için ayarlanmıştır. Daha spesifik olarak Bang & Olufsen, bu bileşenlerin 59dB bas çıkışı sağladığını ve True360 ses ve hoparlör ızgarasının tasarımı bir uçtan bir uca sesi her yöne patlattığını söylüyor. Yukarıda, oturmuş kontroller, oynat/duraklat, ses seviyesi, Bluetooth eşleştirme ve kuvvet işlevlerine erişmenizi sağlar. Çoğu portatif hoparlör gibi, iki Beosound Explore’ı stereo çifti olarak birlikte kullanabilirsiniz. Şirket, B&O’nun takriben 70dB olarak listelediği “tipik dinleme ses seviyelerinde” 27 saate dek pil ömrü bekleyebileceğinizi söylüyor. Keşfet, Bluetooth 5.2 bağlantısına sahiptir ve ayrıca Apple, Google ve Microsoft’un süratli eşleştirme teknolojisiyle çalışır.

Beosound Explore, bugünden itibaren 199 ABD Doları (199 €/ 169 £) karşılığında siyah ve yeşil renk seçenekleriyle sunuluyor — çevrimiçi ve B&O perakende mağazalarında. Gri versiyon bu yaz sonradan satışa sunulacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*