Barry’nin en yeni fitness uygulaması kameradaki antrenmanları destekliyor | Engadget

Barry'nin en yeni fitness uygulaması kameradaki antrenmanları destekliyor | Engadget

Çoğu spor salonu ve fitness kulübü, pandeminin ilk aşamalarını atlatmak için Zoom’a ve çevrimiçi derslere yöneldi. Bu, Barry’nin At Home programıyla yaptığı bir şey ve hemen Barry’s X adlı yeni bir uygulamanın piyasaya sürülmesiyle bu çalışmayı geliştiriyor. Apple Fitness+, Peloton ve Daily Burn gibi, yazılımı canlı ve isteğe bağlı olarak erişmek için kullanabilirsiniz. egzersizler. Oysa, tanıdık yüz yüze deneyimi çoğaltmaya çalışırken, bir ders esnasında telefonunuzun kamerasını ve yerleşik bir “Kırmızı Oda” filtresini de açabilirsiniz. Barry’s, özelliğin eğitmenlerinin kişiselleştirilmiş ilgi göstermesine izin vereceğini söylüyor.

Uygulama içi mahremiyet ayarları, kamera karşı sizi kimlerin görebileceğini teftiş etmenize ihtimal tanır. Bunu, yalnızca eğitmeninizin feed’inize erişebileceği şekilde ayarlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızı karışıma dahil etmek de mümkündür. Ve gösteriş gerçekleştirmek isteyen biriyseniz, bütün sınıfın sizi görmesine izin verebilirsiniz. Şirket, eğitmenlerin her katılımcıya muavin olabilmesi için sınıf mevcudu üst sınırını da koyacağını söylüyor.

Kamera özelliğinin dışarıda, başvuru, programlarını bakmak için arkadaş ekleyebileceğiniz ve arkadaşlarınızı ekleyebileceğiniz bir “FitFam” sosyal medya bileşeni içeriyor. istatistikler, onları denemek istediğiniz derslere davet edin. Fiyatlandırma, uygulamayı ne değin kullanmayı planladığınıza emrindeki olacaktır. Aylık üyelikler 39 dolardan başlıyor. Antre seviyesi paketi, her 30 günde bir dört sınıfa erişim içerir. Stüdyo üyeliği için zaten ödeme yaptıysanız, uygulamanın isteğe alt içeriğine erişmenizi sağlayan 20 dolarlık bir eklenti satın alabilirsiniz. Diğer bir seçenek de dersler için ayrı olarak ödeme yapmaktır, ama bu size seans başına 20 ABD doları kazandırır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*