Bebekler için en iyi beyaz gürültü makineleri | Engadget

Bebekler için en iyi beyaz gürültü makineleri | Engadget

YYBÜ’de çocuk sahibi olduğunuzda öğrenecek fazla şey var ve hemşirelerden aldığım bir ipucu, evde beyaz şamata makinesine sahip olmanın önemiydi. Bebekler, rahimde duydukları bazı ortam seslerini bitmiş yarattığı için genellikle beyaz (veya kahverengi ya da pembe) gürültüyü düzeltici bulurlar. Bilhassa NICU mezunları, değişik hastane makinelerinden gelen çeşitli seslere alışırlar; bu, beyaz gürültünün doğrusu eve geldiklerinde kendilerini rahat hissetmelerine asistan olabileceği anlamına kazanç. Ayrıca, realist olalım, bebeğinizin uyumasına tezgâhtar olacak her şey denemeye layık.

Sahiden, konut halkım beyaz gürültü makinelerine tanıdık olmayan yok. ortağımızın kulak çınlaması ve ikimiz de seyahat ederken telefonlarımızda beyaz şamata uygulamaları bulundurduk. Sürekli, yumuşak bir dalga, yağmur veya statik uğultuya sahip olmak, uçaklardan veya otellerden gelen dış gürültüleri maskelemeye yardımcı olur. Ama, önceki hikayelerde bahsettiğim gibi, yanlışlıkla Hatch Rest’e rastlamak, tümü bir telefondan yoklama edilebilen bir gece lambası ve beyaz şamata makinesi olarak ikiye katlandığından bir baht eseriydi. Beyaz gürültü makinelerinin (yetişkinler ya da çocuklar için) sıkıntısı olmamasına rağmen, çok azı Rest’i aslında vazgeçilmez kılan türden akıllı özelliklere sahiptir.

Ve tüm bu işlemler akıllı telefonunuzdan denetleme edilebilir, böylece farklı bir odadan ses seviyesini düzenlemek veya ışık rengini başkalaşmak kolaydır. Hatch uygulamasını kullanarak gözde kombinasyonları ayarlayabilir ve bunları belirtilen zamanlarda başlayacak ve duracak şekilde programlayabilirsiniz. Ayrıca cihazın üstünde somut kontroller de var, böylece telefonunuzu başka bir odada unutursanız şansınız kalmaz. Rest’i bir sene kullandıktan sonradan, sahip olmasını dilediğim tek şey, kapattığınızda sesin kısılmasıydı.

Ret+’ın yük edilebilir pil de dahil almak üzere bazı ek özellikleri de var. (yalnızca AC gücü yok); iki yönü olan ses, bu nedenle aynı zamanda bir ses monitörü işlevi görebilir; dijital saat göstergesi; ve Alexa ile denetim etme yeteneği. Hatch, bir anaokulu tasarımına uyması için Gerisini kaplayabilen 12 dolarlık baskılı örtüleri ayrı olarak satmaktadır. Şirket keza kısa vakit önce hikaye anlatımı özelliği ve beyaz gürültü sunan oysa ışıksız bir “Küçük” versiyonunu yayınladı. Keza makinenin yetişkinlere karşın bir Geri Yükleme sürümü de var.

Amazon’dan Hatch Rest Satın Alın – 60 $ Amazon’dan Hatch Rest+ Satın Alın – 90 $

VTech Wyatt the Whale Storytelling Soother

VTech Wyatt the WhaleAmber Bouman/Pro

s Kendi sesinizi kaydedebilirsiniz

Hikaye anlatma modu var

Yıldızlı projeksiyon

Eksileri

Başvuru Formu en ince ayrıntısına kadar basit ve onu ses çalmayı gözden geçirmek için kullanamazsınız

Sadece AC gücü

Wyatt the Whale, VTech’in üç öykü anlatımı emziğinden biridir; diğer ikisi, bir maymun ve bir kaplumbağa, Wyatt’tan biraz bambaşka özellikler sunar.

Uygulamayı keza bir öykü okurken (başvuru size tezgâhtar olacak komut dosyaları sağlar) ya da çocuğunuz için bir mesaj okurken sesinizi kaydetmek için de kullanabilirsiniz.

Ses seçimi bir beyaz şamata makinesi için oldukça standarttır: doğa trafik ya da çamaşır makinesi gibi ev seslerinin yanı sıra kuş ve yağmur gibi sesler. Ninnilerde çeşitli çocuk şarkıları (“Mary Had a Little Lamb”) ve alışılmış parçalar (Bach’s Ave Maria) bulunurken, hikayeler peri masallarının kısaltılmış versiyonlarıdır (Alice Harikalar Diyarında 3:48). Boyunca, ses kalitesi iyi ve sesler net. Wyatt, cihazın üstteki kısmındaki şekilli kesikler doğru yıldızlı bir gece manzarası da yansıtabilir, fakat bu nitelik sadece cihazdaki somut düğmelerle denetleme edilebilir.

Ninniler, sesler ve hikayeler. başvuru içinde değişken ve bitmiş sıralanabilir. Ne yazık ancak, bütün dilekçe bunu yerine getirmek için tasarlandı. Birkaç asap bozucu andan sonradan keşfettiğim gibi, çalmıyor, duraklatmıyor, parçaları atlamıyor veya ses seviyesini ayarlamıyor; tüm bunlar somut düğmeler kullanılarak yapılmalıdır. Tatbik aracılığıyla bir ses çalmaya amaçlamak, varsayılan olarak telefonunuzda çalmaya başlayacaktır. Keza pil yok; sadece AC gücüne bağlıyken çalışır, bu da onu kullanabileceğiniz yerleri sınırlar.

Wyatt the Whale’i Amazon’dan Satın Alın – 50 ABD Doları

Bluetooth’lu Project Nursery Dreamweaver< /h2> Project Nursery Dream BouaverAmber >Amber >

Şirin ateş böceği tasarımı

Bluetooth hoparlör olarak iki katına çıkar

Portatif

Eksileri

Sadece üç ses veya ninni

önceden belirlenmiş sesleri denetleme edecek başvuru değil

Yansıtma değil

Project Nursery’nin Dreamweaver’ı ateşböcekleri taşıyan bir kavanoz gibi gözükmek üzere tasarlandı ve bu gerçekten fazla hoş büyüleyici.

Toplamda altı düğme vardır: ses açma ve azaltma, kuvvet/Bluetooth, evvelden yüklenmiş parçalar/atlama parçaları, bir zamanlayıcı ve yakalanan ateşböceklerine benzemek için dört düzenden birinde yanıp sönen ışıklar için bir zamanlayıcı. Zor/Bluetooth düğmesinin aşağıda, pili sorumluluk etmek için periyodik olarak ihtiyaç duyacağınız bir USB-C kablosu girişi bulunur.

Menü şüphesiz oldukça sınırlıdır: üç ninni (Brahms’ın Ninni, “Twinkle” Twinkle Little Star,” Mozart’ın Eine Kleine Nachtmusik’i), iki doğal ses (dalgalar ve bir kalp atışı) ve düz beyaz gürültü. Oysa Dreamweaver, telefonunuza Bluetooth aracılığıyla bağlandığından, istediğiniz her şeyi onun üzerinden aktarabilirsiniz. Piknikler veya plaj günleri için taşınabilir bir hoparlör olarak ikiye katlamak için testlerim esnasında muhakkak yeterince yüksekti. Ve ikizlerim sahte ateşböceği ışıklarına bayıldı.

Dreamweaver’ı Project Nursery’den Satın Alın – 40 $

Fisher Price Smart Connect Deluxe Emzik

Amber Bouman/Engadget

Faydaları

Sağlam tatbik

Üç seviye ışık

Şirin tasarım

Eksileri

Yalnızca AC gücü

Öykü anlatımı değil

Bluetooth hoparlör olarak iki katına çıkamaz

50$’lık Smart Connect Deluxe Emzik, üç düzey ışık taşıyan uzun silindirik bir cihazdır: daha alçak kısımda dağıtılmış boyutlarda deliklerden oluşan bir halka , apaçık opak kenarlardan oyulmuş çeşitli hayvan şekilleri ve tepede projeksiyon için hayvan ve yıldızların oyukları.

Yatıştırıcının üst kısmı yansıttığı renkleri değiştirebilirken, orta ve alt kısımlar yumuşak ve sıcak bir parıltı yayar. Düzeltici hem ninniler veya doğa sesleri de çalabilir. Baz istasyonundaki düğmelere dokunduğunuzda değişik seçenekler aralarında geçiş yapılır ve bir nitelik etkinleştirildiğinde düğme yanık kalır, bu nedenle karanlıkta onu kolayca bulabilirsiniz.

Yatıştırıcı Bluetooth yoluyla bağlanır, bu nedenle şunları yapabilirsiniz: Telefonunuzdan bütün ışıkları ve sesleri teftiş edin. Doğrusu de, uygulama tam özellikli. Yıldız projeksiyonunun renk değiştirme hızını değiştirebilir ve hangi renkleri kullanacağını seçebilirsiniz. Keza altı ses ya da 10 müzik parçası arasından seçim yapabilirsiniz; gece ışığını ya da hayvan projeksiyon ışığını ayarlayın; bir zamanlayıcı ayarlayın; ya da favori bir kombinasyonu ön ayar olarak kaydedin. Hem, kapatıldığında ışıkların ve seslerin yavaş yavaş kaybolmasını gerçekte seviyorum. Fakat, AC gücü gerektirdiğinden bir prizin yakınında bir yere ihtiyacı olacaktır.

Deluxe Emzik Amazon’dan Satın Alın – 50 $

.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*