BioLite’ın HeadLamp 330’u şimdiye kadarki en düşük fiyatı olan $40 ile listeleniyor | Engadget

BioLite'ın HeadLamp 330'u şimdiye kadarki en düşük fiyatı olan $40 ile listeleniyor | Engadget

Kara Cuma için indirime girenler sadece dizüstü bilgisayarlar ve telefonlar yok. Gözde dış mekan ekipmanlarımızdan bazıları da indirimli olacak.

Bugünden 4 Aralık’a kadar BioLite, HeadLamp 330’u 40$’a sunuyor. Bu, liste fiyatından 10 $ indirim ve bugüne dek gördüğümüz en büyük fiyat düşüşü. HeadLamp 330’u bu yılın başlarında en iyi yüksek teknolojili kamp malzemeleri listemize dahil ettik. Sorumluluk edilebilir ışık, süslü bir şey yok, ancak oldukça dar. Engadget’tan Terrence O’Brien’ın Headlamp 330’u incelerken yazdığı gibi, “başınızda dizüstü bilgisayar taşıyormuş gibi hissetmenize niçin olmayacak” ve tek bir şarjla 40 saat batarya ömrü vaat ediyor.

CampStove 2 Paketi başka bir inanılmaz fırsat. 160$’a satılıyor, 40$’lık bir indirim. Paket, CampStove 2’nin yanı sıra BioLite’ın KettlePot ve Portable Grill eklerini içerir. Kamp yaparken suyu kolayca kaynatmak ve ızgara yapabilmek harikadır, fakat CampStove 2 bir güç kaynağı olarak iki katına çıkar, bu nedenle telefonunuzu veya diğer elektronik cihazlarınızı yük edebilirsiniz. Ve 25 Aralık’a değin her CampStove 2 Paketi, 15 ABD Doları bedel ücretsiz bir CoffeePress ile birlikte gelecek.

BioLite’ın indirimleri bununla da bitmiyor. Perakendeci, mağaza genelinde satışların yanı sıra Pazar günü 75 ABD dolarının üzerindeki tüm alışverişlerde ücretsiz FlexLight gibi jurnal fırsatlar sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*