Bir günlük Anker satışı, şarj aksesuarlarında yüzde 40’a varan indirim sağlıyor | Engadget

Bir günlük Anker satışı, şarj aksesuarlarında yüzde 40'a varan indirim sağlıyor | Engadget

Yalnızca bugün için Amazon’da yüzde 40’a varan indirimle bir grup Anker sıkıntı ürünü alabilirsiniz. E-ticaret web sitesi, kablosuz zor bankası, çok miktar istasyonu, duvar yük cihazları, araba adaptörü ve baskı kablosu dahil olmak üzere günlük tekliflerine Anker markalı birkaç cihaz ekledi. Taşınabilir bir kablosuz şarj cihazı arıyorsanız, Anker’in PowerCore 10.000mAh’si hemen 25.19 $, sıradan fiyatı olan 36 $’dan az kalsın 11 $’a düştü. Qi sertifikalı cihazlarla uyumludur — 5W kablosuz sıkıntı elde etmek için bunları pedin ortasına yerleştirmeniz yeterlidir. Kısa sürede daha pozitif güce ihtiyacınız varsa, güç bankasını USB bağlantı noktaları üzerinden kablolu sıkıntı için de kullanabilirsiniz.

Anker sıkıntı ürünlerini Amazon’dan satın alın – yüzde 40 kesilmiş

Eğer kablosuz şarja ihtiyacınız yok, ayrıca Anker’s PowerCore Slim 10000mAh Portatif Sorumluluk Cihazını yeşil renkte 20 dolara alabilirsiniz. 18W çıkış yapabilen bir USB-C temas noktasına ve benzer anda iki cihazı yük etme yeteneği karşılayan bir USB-A temas noktasına sahiptir. Satış keza, bundan böyle kullanılmayan 12 inç MacBook dahil almak üzere tüm USB-C cihazlarıyla kullanılabilen 30W çıkışlı bir GaN duvar şarj cihazını da içeriyor. GaN tarafından desteklenmektedir, yani silikon yerine galyum nitrür kullanır. Anker, GaN’nin daha az ısı üreten daha yüksek bereketli bir yük cihazı oluşturmasını sağladığından, cihazı bu kadar minik ışık halkası getirmeyi olası kıldığını söylüyor. Ürün acilen her zamanki fiyatı olan 30$’dan 21$’a satışta.

Listedeki diğer ürünler aralarında vasıta içi yük için kullanabileceğiniz 36W USB Type C vasıta adaptörü yer alıyor. Anker’in PowerIQ 3.0 teknolojisi ile çabuk çok miktar edebilmesini sağlar ve sizi bayağı fiyatından 24 $ ya da 14 $ daha düşük miktar. Hem, bir telefonu kablosuz olarak sıkıntı etmek için kullanabileceğiniz ve bununla birlikte USB bağlantı noktaları yoluyla öteki iki cihazı çok miktar etmek için kullanabileceğiniz 3’ü 1 arada Çok Cihazlı Kablosuz Yük İstasyonu da bulunmaktadır. Sizi 43 dolardan 30 dolara geri getirecek. İndirimden birkaç kablo ve bir uzatma kablosu da alabilirsiniz — bu yazının yazıldığı tarihten itibaren promosyonun takriben 18 saat içinde sona ereceğini unutmayın.

Twitter’da @EngadgetDeals’ı takip edin. en son teknoloji fırsatları ve satın alma önerileri.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*