Bose, Frames serisi için hoparlörlü üç yeni güneş gözlüğü piyasaya sürüyor | Engadget

Bose, Frames serisi için hoparlörlü üç yeni güneş gözlüğü piyasaya sürüyor | Engadget

Bose, Frames hibrit güneş gözlüğü serisi (eğik çizgi) kulaklık cihazları için iki orijinal seçeneği piyasaya sürmesinden bir yıl sonradan üç yeni model piyasaya sürdü. Yeni modellere Tempo, Tenor ve Soprano deniyor ve şirket, deneme ettiğimizde temelde hiç bası olmayan En Kalın Kadın Sesi ve Rondo’dan daha iyi bas tepkisine sahip olduklarını söylüyor. Kendilerinden öncekiler gibi, bebek hoparlörlerine ast güneş gözlükleri olduklarını unutmayın. Ses bileşenleri kulaklarınızı kapatmayacak şekilde tasarlandı, bu nedenle müzik, podcast veya sesli kitap dinliyor olsanız bile çevrenizi duyabilirsiniz.

Yeni modellerin güncellenmiş mikrofon sistemi rüzgarı haricen tutabilir. ve öteki ortam sesleri, cihazları kullanarak telefonda konuşmayı kolaylaştırır. Keza, yeni Çerçevelerde ses seviyesi için entegre dokunmatik yoklama bulunur. Parmağınızı sağ şakak üstünde ileri veya geri kaydırmanız yeterlidir, böylece telefonunuzu her açtırmak ya da eksilmek istediğinizde çırpmak zorunda kalmazsınız.

Hem, Tempo USB’dir. —C ahenkli, sekiz saatlik batarya ömrüne sahiptir ve aralarından tercih yapabileceğiniz öbür avantajlara sahip birkaç lense sahiptir: temel polikarbonat lens, Road Orange (yansıtıcı yüzeylerden gelen parlamayı azaltabilir), Trail Blue (parlak güneş koşullarında kontrastı artırabilir) ve Twilight Sarı (alacakaranlıkta uygulama için fazla düşük ışıklandırılmış lens).

dims?image_uri=https%3A%2F%2Fmedia-mbst-

Üç model de reçeteyle hazır; Bose ve seçkin satıcılardan 249,95 $’a satın alınabiliyor. .

Boseno

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*