Bu minimalist, MagSafe uyumlu taşınabilir şarj cihazı bugün sadece 40$ | Engadget

Bu minimalist, MagSafe uyumlu taşınabilir şarj cihazı bugün sadece 40$ | Engadget

Hayatlarımız ayrılmaz bir şekilde cihazlarımıza bağlıdır. Ekran başında geçirdiğiniz süreyi kısaltmayı veya dijital detoksa girmeyi deneyebilirsiniz, ancak patronlar sizi arar, randevuların yönetilmesi gerekir ve arkadaşlarınızın son dakika tavsiyesine ihtiyacı vardır. Bütün bunlar şiddet gerektirir.

Telefonlarımızın pillerini sürekli olarak tüketme şeklimiz heybetli bir güç bankası pazarına yol açtı. Ve bu talebin boyutu, sadece sıkıntı cihazlarının boyutundan daha ağır basıyor. Hiç kimse önemli bir aramadan anında önce yüzde 10 kapasitenin aşağıda almak istemez, ama çantanızda hantal bir pil taşımak şık bir çözüm değildir. Bunun yerine bir anlaşma var: XVIDA Manyetik Kablosuz Güç Bankası.

Bu zeki cihaz, Apple sertifikalı MagSafe mıknatısları ve kablosuz şarjı, iPhone kılıfınıza aitmiş gibi görünen ultra ince bir cihazda birleştirir. Artık sorumluluk cihazınızı çantanızda aramanıza gerek değil; XVIDA, en çok ihtiyacınız olduğunda acele koşul suyu temin etmek için telefonunuzun arkasına takılır. 5.000 mAh batarya kapasitesine sahiptir ve aynı kompakt pakette önceki modele kadar yüzde 25 daha artı enerji paketler. XVIDA hem yalnızca 35 dakikada kendini yüzde sıfırdan yüzde 80’e sorumluluk edebilir.

Bu dahiyane şarj cihazıyla daima isteğe ast güce sahip olacaksınız. Keza USB-C çıkışı sayesinde Qi desteği sunmayan telefonları ve öteki cihazları da şarj edebilirsiniz. Özellikle iPhone 12 için tasarlanmıştır, ancak Samsung telefonlar veya XVIDA telefon kılıfı olan iPhone 11 ve önceki modellerle çalışır.

Acele bir durumda isteyeceğiniz en son şey kuvvetsiz pildir ve XVIDA Manyetik Kablosuz Zor Bankası bu etkinlikte sizi ele geçirdi. Bu şık sorumluluk cihazı normalde 49$’a satılır, oysa bugün 40$’a veya yüzde 18 indirilmiş olarak satın alabilirsiniz.

Fiyatlar değişken.

Engadget sizi getirmek için StackSocial ile birlikte çalışıyor. en yeni kulaklıklar, gadget’lar, teknoloji oyuncakları ve öğreticilerle ilgili fırsatlar. Bu gönderi, editoryal tasdik anlamına gelmez ve bütün satışların bir kısmını kazanırız. Burada gördüğünüz ürünler ya da daha önce satın aldığınız ürünler hakkında sorularınız varsa lütfen buradan StackSocial destek ekibiyle iletişime geçin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*