Bu tatil sezonunda hediye edilecek en iyi masa oyunları | Engadget

Bu tatil sezonunda hediye edilecek en iyi masa oyunları | Engadget

Sevdiklerinizle TV izlemek ve video oyunları oynamak eğlencelidir, ancak nadiren ekrandan uzaklaşmak da iyidir. Masa oyunları, arkadaşlarınızla ve ailenizle teknolojinin tuzaklarından uzak süre geçirmenin şahane bir yoludur. Ve Monopoly ve Scrabble gibi klasiklerden sıkıldıysanız endişelenmeyin, çünkü çoğu alternatif var. Kalabalığı memnun eden oyunlardan geekier ücretine dek, bu tatil sezonunda ekransız davet için önerilerimiz burada.

Gloomhaven: Aslan’ın Çeneleri

Lipman Photography

Hoş tasarımı, haritalardan oluşan öykü kitabı ve kişilik arkadaki planıyla birleştiğinde bu, bu oyunu yılın en sevdiğimiz oyunlarından biri yapıyor. Gloomhaven: Jaws of the Lion şüphesiz her fantazi hayranını hoşnut edecek, oysa masa oyunlarına yeni başlayanlar için de .

Amazon’da Gloomhaven Satın Alın – 48 ABD Doları Hedefte Gloomhaven Satın Alın – 50 ABD Doları

Pandemi Mirası: Sezon 0

Holiday Gift Guide: Z-Man Games Pandemic Legacy Season 0 Will Lipman Photography / Z-Man Games

Birisine bir tahta oyunu vermekle ilgili azıcık görünebilir 2020’de küresel bir salgın, oysa Pandemi Mirası: Sezon 0, hastalıkları ortadan kaldırmakla ilgili yok. Bunun yerine, daha çok 1962’de Soğuk Savaş sırasında bir Sovyet casus ağını ortaya çıkarmakla ilgili. Oyuncular, ölümcül bir biyolojik silahın yaratılmasını durdurmak ve bu süreçte insanlığı kurtarmakla görevli, CIA için çalışan tıp mezunlarının rolünü üstleniyorlar.

Prequel olarak planlanmış olsa da keyfini içeri almamak için diğer Pandemic Legacy oyunlarını oynamış olmanıza gerek yok (endişelenmeyin, burada spoiler değil).

Verdiğiniz her kararın bir sonraki oyun için sonuçları olacaktır. Sevdiğiniz birey “adi” masa oyunlarından bıktıysa ve bıktıysa, Pandemic Legacy Season 0 canlandırıcı bir değişiklik yapacak ve bir takım filmler dek sinematik ve dramatik bir masa oyunu deneyimi sunacaktır.

Pandemi Sezon 0’ı Walmart’ta Satın Alın – 72 $ Amazon’da Pandemi Sezon 0’ı Satın Alın – 72 $

Geleceğe Dönüş: Zamanda Geri Dönme

Lipman’a İhtiyaç Duyacak Geleceğe Dönüş filmleri bu masa oyununu el çırpmak için, lakin kuşkusuz tezgâhtar oluyor. İlk filmde oyuncular Marty McFly, Doc Brown, Jennifer Parker ve köpek Einstein rollerini üstlenirler (evet, kız dost ve köpek filmde kayda değer roller oynamıyor, ama masa oyunlarının becerikli olmasına müsade veriliyor. ). Amaçları: Marty’nin ebeveynlerinin aşık olmasına yardımcı olmak ve DeLorean’ın şimşek çarptığı gibi saat kulesinin yanından hızla geçmesini sağlamak.Bu oyunda, oyuncular ister Çılgınlık Uçurumları’na tırmanmak, ister Ateş Bataklığı’nda maceraya atılmak ya da Prenses Düğünçiçeği’ni kurtarmak olsun, hasta bir torunun kesintilerine rağmen hikayenin planını ilerletmekle görevlendirilir. Filmden esinlenilen oyun, her bölümün iki sayfaya yayılmış bir tahta ile temsil edildiği bir öykü kitabı biçimindedir. Westley, Princess Buttercup, Inigo Montoya ve Fezzik gibi filmin bütün karakterlerinin minyatürleriyle birlikte geliyor. Filmin hayranları tanınabilir alıntılara bayılacak: “Fikir almaz!” — filme yeni başlayanlar en azından deneyimden iyi bir hikaye alacaklar.

Target’tan Princess Bride masa oyunu satın alın – 30 ABD doları

Kanat açıklığı

dims? image_uri=https%3A%2F%2Fmedia-mbst Will Lipman Photography / Ravensburger

Belki en sevdiği tatili Noel veya Hanuka değil, Cadılar Bayramı olan bir sevgiliniz vardır. Bu durumda, yedi klasik nefret edilen şey filmi canavarından birini yenmekle görevlendirildiğiniz bir masa oyunu olan Horrified’ı almayı düşünebilirsiniz.

Sevdiğiniz birey şarkı söylemek yerine ürkütücü olmayı seçim ediyorsa, bu onun için iyi bir armağan olabilir.

Horrified’ı Amazon’da Satın Alın – Horrified’ı Amazon’da Satın Alın – Walmart’ta Horrified’ı Satın Alın – 30 ABD Doları

Star Wars: Outer Rim

Holiday Gift Guide: Fantasy Flight Games Star Wars: Outer Rim Will Lipman Photography / Fantasy Flight Games

Yıldız Savaşları evreni ayrıntılarıyla Jedi zihin oyunları ve düellolardan ibaret değildir. Keza Star Wars: Outer Rim masa oyununun geçtiği Outer Rim’in tehlikeli ve gizemli alanı da var. Bu oyunda oyuncular, ödülleri peşine düşüp takip etmek veya değerli kargoları teslim etmek gibi görevleri bitirmek için birbirleriyle yarışmacı kanun kaçaklarıdır. Sevdiğiniz kişi Star Wars’un genişletilmiş evreninin hayranıysa ve The Mandalorian gibi gösterilerin ilmini seviyorsa, bu onlar için fazla uygun bir hediye olabilir.

Outer Rim’i Amazon’dan Satın Alın – 52 $ Outer Rim’i Walmart’tan satın alın – 65 $

Trogdor!! Masa Oyunu

dims?image_uri=https%3A%2F%2Fmedia-mbst-Arkadaşınız ya da aile üyeniz, 2000’lerin başında popüler olan animasyonlu Flash çizgi dizisi Homestar Runner’ın hayranıysa, onlara bu masa oyununu almayı önemli olarak düşünmelisiniz.Tüm köylülük yok edildiğinde kazanırsınız, tıpkı Strong Bad’in isteyeceği gibi.

Trogdor’u Amazon’dan Satın Alın – 48 $ Trogdor’u Walmart’tan Satın Alın – 48 $

Eşsiz Battle of Legends Vol. 1: Kral Arthur, Alice, Medusa, Sinbad

dims?image_uri=https%3A%2F%2Fmedia-mbst-Bir savaşı kimin kazanacağını iyi anlamak isteyen bir sevdiğiniz varsa, Kral Arthur veya Medusa, o zaman bu onlar için fantastik bir taktik savaş oyunudur. Unmatched’da oyuncular en sevdikleri efsanevi kahramanı seçip onları başka bir beklenmedik rakiple aleyhinde karşıya getirirler. Deri 1’de Kral Arthur, Alice, Medusa veya Sinbad arasından tercih yapabilirsiniz ve her birinin kendine özgü yetenekleri vardır (örneğin, Kral Arthur saldırıları artırmak için kartları feda edebilirken, Alice saldırısını değiştirmek için büyük ya da küçük gidebilir veya savunma). Sevdiğiniz birey oyunu beğenirse, diğer savaş paketlerinde Robin Hood ya da Bigfoot gibi daha da Benzersiz rakipler alabilir.

Unmatched’ı Amazon’dan Satın Alın – 33 $

Engadget’s 2020 Holiday Hediye Rehberi

p>p” /></p>
<p>Hayatınızdaki PC oyuncusu için en iyi hediyeler</p>
<p>Çocuklar için en iyi teknolojik oyuncaklar</p>
<p>En iyi zeki saatler, fitness armağan edilecek izleyiciler ve giyilebilir cihazlar</p>
<p>Ev sinema sisteminizi  için en iyi teknolojik hediyeler</p>
<p>Bu sezon hediye edilecek ses cihazları</p>
<p>Akıllı konut aletleri ve mutfak teknolojisi inanılmaz hediyeler yapar</p>
<p>Fr’nizi yollamak için en iyi dijital hediyeler iends and family</p>
<p>Hayatınızdaki fotoğrafçıya verebileceğiniz en iyi ekipman</p>
<p>Bu sene hediye edeceğimiz kitaplar, filmler ve müzikler</p>
<p>Her şeyimiz 50 doların aşağı bir fiyata satın alabileceğiniz hediye rehberi</p>
<p>Hayatınızdaki bir sporcu için en iyi fitness aletleri</p>
<p>Yeni ebeveynler için en iyi teknolojik hediyeler</p>
<p>En iyi tahta bu tatil sezonunda hediye edilecek oyunlar</p>
<p>Bir sonraki kış maceranız için almanız gereken donanım</p>
<p>Harika bir çorap doldurucu yapan küçük, yerinde fiyatlı gadget’lar</p>
</p>
<p>.</p>
	</div></article><nav class=

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*