Çocuklar için küçük boyutlu ‘Pac-Man’ ve ‘PAW Patrol’ atari makineleri yolda | Engadget

Çocuklar için küçük boyutlu 'Pac-Man' ve 'PAW Patrol' atari makineleri yolda | Engadget

Oyun oynamaya başlatmak için hiçbir vakit çok genç değilsiniz, ama bazı çocuklar standart atari makinelerini kavramakta zorlanabilirler. Bunu göz önünde bulunduran Arcade1Up, en yeni dolap serisiyle oyun salonlarının keyfini yeni bir nesle taşımayı umuyor.

Arcade1Up Jr. serisindeki birincil iki makine, Pac-Man ve PAW Patrol serileri civarda toplanmıştır. İlki, üç arcade klasiği içerir: Pac-Man, Galaga ve Dig Dug. PAW Patrol sisteminde ayrıca üç oyun bulunur: Chase is in a Race, PAW Patrol Off Duty ve PAW Patrol Pups on the Go!

Dolaplar dört ila sekiz yaş arası çocuklara yöneliktir. Bir metre boyundalar ve gençlerin işlerini kolaylaştırmak için büyük boy düğmeleri var. Oyunlar, aksiyonu yavaşlatmanın bir yolunu ve büyüyen oyuncuların ipleri öğrenmesine tezgâhtar olacak diğer özellikleri (sınırsız yaşamlar gibi) içerir. Her makinede sekiz inçlik bir monitör bulunur ve kutudan çıkar çıkmaz oynamaya hazırdır.

Arcade1Up birkaç yıldır piyasada. NBA Jam, The Simpsons ve Teenage Mutant Ninja Turtles gibi herzamanki dolapları her yerde piyasaya sürerek arcade deneyimini oyuncuların evlerine taşımayı hedefliyor.

Pac-Man sistemi 15 Ekim’den itibaren mevcut olacak ve PAW Patrol versiyonu 15 Kasım’da satışa çıkacak. Çeşitli satıcılardan 280 ABD dolarından başlayan fiyatlarla atari makinelerini satın alabileceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*