Disney+ ‘Hawkeye’ fragmanı, Clint Barton’ın geçmişinin onu yakaladığını gösteriyor | Engadget

Disney+ 'Hawkeye' fragmanı, Clint Barton'ın geçmişinin onu yakaladığını gösteriyor | Engadget

Bir sonraki Marvel Sinematik Evren şovu, Kasım ayında Disney+’da gösterime girecek ve buna uygun bir şekilde Hawkeye’ın festival bir ortamı var. Clint Barton (aka Hawkeye) Noel’i ailesiyle birlikte devretmek istiyor ama düşmanlarının başka planları var.

Dizi, Jeremy Renner’ın Hawkeye olarak geri dönüşünü sinyâl ediyor. Bu sefer yeni bir ortağı vardır: Kate Bishop (Hailee Steinfeld), kendini “dünyanın en iyi okçusu” olarak kabul eden. Hawkeye’ın iki toksofilit arasındaki ilişkiye odaklandığı söyleniyor, Clint, Kate’i karakter çizgi romanlarda yaptığı gibi Hawkeye olarak devralması için eğitiyor. Fragmanda meşalenin geçtiğine dair ipuçları var. Çiftin ilk olarak buluştuğunu ve bazı aptallarla savaşmak için birlikte çalışırken bir tahvil oluşturduğunu gösteriyor.

Burada, Steve Rogers (aka Kaptan Amerika) hakkında bir Broadway müzikalinin varlığı ve kapağın bir ucu da dahil elde etmek üzere, MCU’nun öteki bölümlerine birkaç selam var. Hawkeye, Avengers: Endgame’de “maskeli yasadışı”a aleyhinde savaştı. Fragmanda görmediğimiz bir şey, MCU’sunu bu yaz Black Widow’da suikastçı Yelena Belova olarak selamlayan Florence Pugh’un görüntüsü. Geçen Aralık ayında Hawkeye’da rol aldı.

Her halükarda Yelena, Clint ve Kate karşılaştıklarında neler olacağını görmek için çok artı beklemeniz gerekmeyecek. Hawkeye’ın sekiz bölümlük ilk sezonu, 24 Kasım’da Disney+’ta yayınlanacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*