Engadget’ın bu yaz ihtiyacınız olan tüm dış mekan ekipmanlarına yönelik kılavuzu | Engadget

Engadget'ın bu yaz ihtiyacınız olan tüm dış mekan ekipmanlarına yönelik kılavuzu | Engadget

Bunu bir masada okuyorsanız, bir dakikanızı ayırın ve size en yakın pencereyi bulun. Bir sokak, bir bahçe ve hatta bazı tarlalar görebilirsiniz. Şu anki görüşünüz ne olursa olsun, inanılmaz açık havanın sınırına bakıyorsunuz ve serüven sizi çağırıyor. Fakat bu Engadget ve hayatta bir parça donanımın iyileştiremeyeceği böylece çok şey olmadığına inanıyoruz. Buna çoğunlukla ekrandan kaçmak için ayırdığınız süre da dahildir (ironik, biliyoruz).

Açık hava cenneti fikriniz arka bahçenizde neşeli bir öğleden sonradan aşmak, bir maraton koşmak veya bir doz yüksek adrenalinli spor yerine getirmek olsun, bu hafta her tarafında onu bir adım öteye taşımak için bir takım donanım önerilerimiz olacak. Sahiden firar etmek istiyorsanız, teknolojinin bütün zamanlı olarak doğada yaşamanıza (ve yine de işinizi sürdürmenize) nasıl muavin olabileceğini ve (doğal) facia durumunda ne paketlemeniz gerektiğini size göstereceğiz. Sadece evi ile işi arasındaki yolculuğun zevk almak isteyenler için de size bazı ikramlarımız var. yine de su ve güneş kremi? Bu size kalmış.

ENGADGET’IN DIŞ DIŞ TEÇHİZAT KILAVUZU

cmVzaXplPTIwMDAlMkMyMDAwJTJDc2hyaW5rJmlt

açık dişli Engadget kılavuzuna hoş geldiniz bahçende partisi için en iyi vites 2019 için teknoloji elit sporcu saatler çalışan iyi GPS sağ ivedi durumlarda yapılması Araba kamp uygulamak : Sizi kurtarabilecek teknoloji Aksiyon videolarınızı ilerletmek için profesyonel ipuçları Yürüyüşünüze yüksek teknolojili bir yükseltme nasıl yapılır Her işe gidip ulaşmak için en iyi bireysel EV’ler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*