Eufy’nin SpaceView bebek monitörü Amazon’da yüzde 22 indirimli | Engadget

Eufy'nin SpaceView bebek monitörü Amazon'da yüzde 22 indirimli | Engadget

Bir bebek telsizi satın elde etmek istiyorsanız, acilen bir Eufy Spaceview seti almanın bütün zamanı. Şirket, popüler tekli kamera kitini 125$’a indirdi. Sayfadaki kuponu 15$ indirimle kırpın ve satış fiyatını almak için ödeme sırasında eufybbm20 kodunu kullanın.

Eufy SpaceView satın alın. Amazon’da bebek monitörü – 125 $

Bu size 720p HD kamera pozitif 5 inç 720p ekran kazandıracak. Kameranın gece görüşü vardır ve tüm kreşinizi görebilmeniz için 330 derece pan ve 110 derece eğilebilir. Varsayılan görüş açısı 50 derecedir, fakat kit, ufak çocuğunuz keşfetmeye başladığında takabileceğiniz 110 derecelik ek bir lensle birlikte gelir.

SpaceView kamera WiFi’yi desteklemese de, bu yok fena bir şey. Bunun yerine, evinizin interneti birazcık sivilceli olsa da, çocuğunuzun etkinliklerini hakiki zamanlı olarak güvenli bir şekilde denetleme etmenize izin belirlemek için bir FHSS bağlantısı kullanır. Kurulum, 1000 fit’e dek bir menzili destekler, bu nedenle evin herhangi bir yerinden bunları denetleme edebilirsiniz ve 2.900mAh pil 15 saat çalışır, böylece ekranın suyu bir gecede bitmez. Ayrıca size sesli uyarılar ve iki yönü olan ses sağlar ve WiFi’ye alt olmadığı için, kimsenin onu ele geçirmesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

En son teknoloji için Twitter’da @EngadgetDeals’ı takip edin. fırsatlar ve satın alma önerileri.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*