‘Far Cry 6’ lansman sonrası düşüşler arasında Stranger Things, Rambo ve Danny Trejo | Engadget

'Far Cry 6' lansman sonrası düşüşler arasında Stranger Things, Rambo ve Danny Trejo | Engadget

Far Cry 6 bir ay daha çıkmayacak, ancak Ubisoft, oyuncuların lansmandan sonra yapacakları (ve ödeyecekleri) her şeyi şimdiden abartıyor. Far Cry 6, Danny Trejo, Rambo ve Stranger Things ekibini önümüzdeki sene bedava olarak sunulacak ve karşılıklı ya da solo olarak oynanabilecek bir dizi ilave görevde içerecek.

Trejo’nun misyonu, dünyanın her yerine taco dağıtmayı içerir Yara, oyunun kahramanı Dani ile birlikte. Adı Danny ve Dani Herkese Karşısında. Rambo’dan ilham bölge görevin adı Rambo: All the Blood ve 1980’lerin aksiyon filminden çıkmış bir hikayede ağır silahlı, cosplay yapan bir süper hayrana sahip. Son bedava devir, The Vanishing adlı bir Stranger Things geçişidir – oyuncuların Upside Down’da vefalı weiner köpekleri Chorizo’yu bulmaları gerekir.

Atlamadan itibaren, Far Cry 6’da haftalık isyan mücadeleleri ve ücretsiz olarak sunulan özel operasyon misyonları. Acilen, ücretli içeriğe geçelim.

Far Cry 6 sezon geçişi 2021’in sonlarında yayınlanacak ve serinin geçmişindeki fena adamların başrolde olduğu ve onların arka plan hikayelerini detaylandıran üç görevi içerecek. -her yerde deneme mekaniği. Bu görevler, tıpkı asıl oyun gibi, tek başınıza veya bir arkadaşınızla oynanabilir. Popüler Far Cry 3 bağlı ürünü Blood Dragon da sezon geçişine dahildir. Sezon geçişi, PC’de 100 $ ve Xbox One, Series X/S, PlayStation 4 ve PS5’te 110 $ olan oyunun altın sürümüyle birlikte kazanç. Standart sürüm 60 dolardır.

İstediğiniz sürüm ne olursa olsun, Far Cry 6 7 Ekim’de geliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*