Fitbit’s Charge 5, bir EKG ve stres tepki sensörü içerir | Engadget

Fitbit's Charge 5, bir EKG ve stres tepki sensörü içerir | Engadget

Fitbit’in üst seviye giyilebilir ürünlerinden jurnal fitness takipçilerine değin olan özelliklerin damlatılması, Charge 5 ile devam ediyor. Cihazın bu yeni sürümü, her ikisi de başlangıçta yüksek teknolojide yer alan hem KALP GRAFIĞI ayrıca de EDA sensörlerini içeriyor. yürek sağlığınızı ve stresinizi daha iyi izlemenize yardım etmek için Sense’i sonlandırın. Charge 5 ayrıca, yüzde 10 daha ince yeni bir karoser ve daima açık seçeneğe sahip yeni bir renkli AMOLED ekran da dahil olmak üzere, önceki modele kıyasla birkaç yaşam kalitesi iyileştirmesi alıyor.

Ama asıl mesele, Bu yeni teknoloji, Fitbit’i yalnızca bir izleyiciden daha fazlası olarak günlük sağlık durumu rutinlerinize entegre etmektir. ELEKTROKARDIYOGRAM sensörü, doğal olarak, kalbinizin elektriksel aktivitesini yoklama etmenize ve atriyal fibrilasyon belirtilerini denetleme etmenize muavin olacaktır. EDA ya da Elektrodermal Aktivite sensörü (kendisi Galvanik Deri Tepkisi için daha süslü bir terimdir), gerginlik için bir göstergeç olabilen ellerinizin terlemesini değerlendirmek için tasarlanmıştır. Sense’de olduğu gibi, istatistikleri çok agresifleşirse kullanıcılara bir gerginlik azaltma oturumu yoluyla koçluk yapılabilir.

Fitbit, daha artı ekipman kullanıcısını aylık bir aboneliğe kaydolmaya desteklemek için ayda 10 ABD doları tutarındaki Premium teklifini de güçlendirmeyi planlıyor. Bu, Garmin’in Ceset Pili hesaplamasına fazla eş ve çalışma yapmaya ne değin hazırlanmış olduğunuzu inceleyecek yeni bir Günlük Hazırlık Puanını içerir. Bunu, o gün koşu bandına mı yahut kanepeye mi vurmanız gerektiğine karar tahsis etmek için kalp atış hızı değişkenliğinize, son uyku programınıza ve aktivitenize bakarak yapacak.

Premium, Les’ten yeni bir antrenman koleksiyonu da alacak. Mills, antrenman du jour her tarafında size koçluk yerine getirmek için. Buna ek olarak, Fitbit Calm ile ortaklık kuruyor ve Premium kullanıcılar, kullanıcılar Calm kadar oluşturulan bir farkındalık oturumunu dinlerken aynı anda bir EDA taraması gerçekleştirebilecek “yedi dilde 30 adet Calm içeriğine” erişebilecekler. veya olacak, çünkü malzemenin Eylül ayında bir noktada ulaşması bekleniyor.

Fitbit Charge 5 bugün ön siparişe açık ve altı aylık Fitbit Premium ile birlikte 179,95 $’a mal olacak. .

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*