‘Garip Yeni Dünyalar’ Star Trek Günü’nde oyuncu kadrosunun daha fazlasını sergiliyor | Engadget

'Garip Yeni Dünyalar' Star Trek Günü'nde oyuncu kadrosunun daha fazlasını sergiliyor | Engadget

Uzay Yolu: Acayip Yeni Dünyalar, orijinal USS Enterprise’ın James Kirk’ün komutayı devralmasından önceki maceralarını anlatan keza bir prequel keza de bir bağlı oyundur. Anson Mount’ın Captain Pike rolüyle, Rebecca Romijn’in Number One rolüyle ve Ethan Peck’in Spock rolüyle geri dönüşü ve tümü Discovery’deki rollerini her yerde canlandırıyor. Kadro, Celia Rose Gooding’in Teğmen Nyota Uhura rolünde, Jess Bush’un Hemşire Christine Chapel rolünde ve Babs Olusanmokun’un Doctor M’Benga rolünde olduğu orijinal dizideki öteki karakterleri oynayan yeni oyuncular kadar doldurulacak.

Ama, Discovery’den bambaşka olarak Strange New Worlds’ün daha epizodik olması amaçlanmıştır, TOS ve TNG’ye benzer egemen taksitlerle. Kadroya katılan yeni karakterler aralarında La’an Noonien-Singh rolünde Christina Chong, Teğmen Erica Ortegas rolünde Melissa Navia ve Hemmer rolünde Bruce Horak yer alıyor. Henüz prömiyer tarihi verilmedi, ama Prodigy, Discovery ve Picard’ın gelecek sezonlarını bitirmesinden sonradan çıkış yapması mümkün.

YouTube’da Star Trek Day etkinliğini izleyebilirsiniz, oysa gelecek sene düştüğünde Strange New Worlds’ü izlemek için Paramount+ aboneliğine ihtiyacınız olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*