Garmin’in en yeni GPS’i arazi araştırmacıları için tasarlandı | Engadget

Garmin'in en yeni GPS'i arazi araştırmacıları için tasarlandı | Engadget

GPS’nin bundan böyle temel bir cep telefonu özelliği olması ve daha pozitif aracın yerleşik uydu navigasyon sistemleriyle imal hatlarından çıkmasıyla, egemen uydu navigasyon cihazlarının rolü azalıyor. Arabanızda neden ek bakım gerektiren fazladan bir kit var? Oysa Garmin, bilhassa arazi sürüşü ve karadan iniş dünyasında onlar için hala bir yer olduğunu düşünüyor.

Bugün şirket, aşağıdakiler için tasarlanmış hepsi bir ara sıra GPS olan tüm arazilere uygun Garmin Overlander’ı duyurdu. şahane dış mekanların uzak bölgelerini keşfetmek isteyen halk müziği. Kuzey ve Güney Amerika’da kamu arazisi sınırlarını ve 4×4 yolları kapsayan şebeke dışı rehberlik için yerleşik topografya haritaları ile birlikte kazanç. Yedi inçlik renkli dokunmatik ekranlı cihaz ayrıca maceraya özel çekici noktalar ve kamp yeri konumları ile evvelden yüklenmiş olarak gelir ve tümü hücreli sinyali olmadan kullanılabilir.

Bu cins yollardan devretmek defalarca korkaklar için değildir, böylece bir dizi emniyet özelliği ile birlikte kazanç. Yerleşik (Güncelleme – uydu iletişim cihazı farklı satılır) Garmin’in inReach ufak uydu iletişim cihazı, nerede olursanız olun metin mesajları göndermenize ve almanıza izin verir ve dokunarak etkileşimli SOS risk sinyallerini iletebilirsiniz bir düğmeden. Overlander ayrıca aracınızın boyutlarına kadar özel rota sunar ve entegre eğim ve yuvarlanma göstergeleri, dijital pusula ve barometrik altimetre ile birlikte gelir. Her zamanki teknolojiniz olmadan yapamıyorsanız, ilgili Garmin keşif uygulaması rotalarınızı, ara noktalarınızı ve izlerinizi cihazdan doğrudan zeki telefonunuza kablosuz olarak senkronize etmenize olasılık tanır.

Kesinlikle, Overlander’ Tüm sürücülere hitap edecek, ama karaya çıkma zevki olanlar için, bir zeki telefonun ödeme notunun çok ötesinde bir dizi özellik barındırıyor. Önerilen perakende satış fiyatı 700 ABD doları ile ucuz yok, lakin gerçi maceraya hangi fiyatı koyabilirsiniz?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*