Google Asistan’ın okul çocukları için bir sabah rutini var | Engadget

Google Asistan'ın okul çocukları için bir sabah rutini var | Engadget

Bundan Böyle o kadar çok çocuk okula dönmek üzere olduğundan, Google, dersten sonradan da yardım eli uzatabileceğini düşünüyor. Ebeveynlerin sabahları koordine etmelerine ve çocukların daha pozitif data edinmelerine (ya da en azından eğlenmelerine) yardım etmek için Tezgâhtar ve arama özelliklerini tanıtıyor. Başlangıç ​​olarak, Family Bell mobil cihazlara geliyor. Buna kadar, çocuklara kapıdan uçmadan önce yatağı toplamalarını ve dişlerini fırçalamalarını andırmak için yakında bir Nest Hub’da bir denetim listesi başlatabilir.

Çocuklar ayrıca evde eğitimlerini için daha fazla yola sahip olacak. Arama bundan böyle, çocukların atomları görselleştirmelerine ve elementler hakkında yardımcı bilgiler öğrenmelerine yardımcı olmak için artırılmış realite ve 3D kullanan etkileşimli bir periyodik tabloya sahip. Gençler, telefonlarında kayıtlı bir ifadeyi anımsamak için arama sırasında Canlı Çeviri düğmesine dokunabilir. Tezgâhtar hem The English Schoolhouse’dan daha dağıtılmış eğitici hikayeler sunacak, Harry Potter hayranları ise Android ya da Assistant akıllı ekranlarında Fantastic Beasts hikayelerini dinleme seçeneğine sahip olacak.

Ve evet, ebeveynler için bir şeyler var. yol almak gerekiyor. Yakında, alarmınızı kapattığınız anda sabahtan Muavin rutininizi başlatma seçeneğine sahip olacaksınız, bu da çocuklarınıza odaklanmayı ya da sadece o gün için giyinmeyi kolaylaştırıyor.

Nitelik eklemeleri bilhassa yerinde olabilir. okula dönüşün karmaşık olacağı bir yılda. Pandemi azaldıkça birçok çocuk nihayet yüz yüze derslere geri dönecek, ancak bazılarının mektep yılının bir kısmı ya da tamamı için hala uzak öğrenmesi gerekecek. Teoride, Google her iki temeli de kapsıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*