Google One, orta düzeyde bir 5 TB depolama planı ekler | Engadget

Google One, orta düzeyde bir 5 TB depolama planı ekler | Engadget

Ağır işlerde çalışan bir kullanıcıysanız, Google One’ın olağanüstü depolama seçenekleri yoktu. Ayda 10 ABD doları ile 2 TB’a “yerleşmek” ya da ayda 50 ABD doları ile 10 TB’a sıçramak zorunda kaldınız. Neyse ama, bundan böyle bir ara seçenek var. 9to5Google, Google’ın sessizce ayda 25 ABD Doları ya da yılda 250 ABD Doları karşılığında 5 TB plan eklediğini gördü. Bu, 10 TB katmanı için ödeyeceğiniz miktarın yarısıdır ve 2 TB planın sunabileceğinden fazla daha fazlasına ihtiyacınız yahut kuşkusuz daha iyi bir pazarlık.

Hala 2 TB düzeyinde avantajlar elde edersiniz. Android VPN, Google Store satın alma işlemleri ve Google uzman erişimi için yüzde 10 mağaza kredisi. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, ailenizi eklemeniz için teşvik ediliyorsunuz.

Zamanlama yerinde. Google, Fotoğraflar’ın bedava sınırsız depolama alanını Haziran ayının başında sonlandırdı ve hizmete (veya bir tam olarak Drive’a) büyük ölçüde güvenen herkes için baş ağrısı yarattı. Bu, alan sıkıntısı çekeceğinizi biliyorsanız, sizi en azından bir takım yedeklemelerden fedakarlık etmekten kurtarabilir. Burada hem bir dereceye dek geleceğe yönelik hazırlık var. derhal ihtiyaçlarınız için 2 TB yeterli olsa bile, beş kat daha artı ödeme yapmadan kendinize birazcık boşluk bırakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*