Google’ın Nest Audio akıllı hoparlörü şu anda 80$’a satışta | Engadget

Google'ın Nest Audio akıllı hoparlörü şu anda 80$'a satışta | Engadget

Google’ın Nest Audio’su, takriben bir yıl önce piyasaya çıktığından beri en sevdiğimiz akıllı hoparlörlerden biri oldu. Diğer 100 ABD doları değerindeki cihazlarla karşılaştırıldığında, fazla değerlidir ve özellikle Google Asistan’ı zaten fazla kullananlar için çekici olacaktır. Ama artık hoparlörü daha da ucuza alabilirsiniz çünkü Best Buy ve B&H Photo Nest Audio’ya sadece 80 $’a sahip. Haziran ayındaki Amazon Prime Day öncesinde konuşmacının 75 dolara düştüğünü görmemize rağmen, bu o zamandan beri gördüğümüz en iyi fiyat.

Nest Audio’yu Best Buy’dan Satın Alın – 80 ABD Doları Nest Audio’yu B&H’den Satın Alın – 80 ABD Doları Nest Audio, 50 dolardan artı maliyeti olan birincil akıllı hoparlörünüzse, ses kalitesindeki farkı hemencecik ayrım edeceksiniz. Bir müzik çalar olarak Nest Küçük veya Echo Dot’tan daha iyidir ve stereo modunda iki Nest Audio’nuz varsa daha da iyi ses verir. Hatta sesi dinlediğiniz şeye (müzik ve podcast’ler gibi) daha iyi uyacak şekilde uyarlayan Media EQ ve daha yüksek sesli ortamlarda daha iyi duyabilmeniz için Asistan’ın çıkışını değiştiren Ambient QI’ye sahiptir.

Keza, öteki muavin nakliye cihazlarında olduğu gibi, yanıtlamanız gereken bir sorunuz olduğunda, yarın havanın nasıl olacağını çakmak istediğinizde, dönüş yerine getirmek istediğinizde Google Asistan’ı arayabileceksiniz. akıllı ışıklarınızda ve daha fazlasında. Bir Android kullanıcısıysanız veya her gün bir sürü Google hizmetini kullanıyorsanız, Nest Audio evinize ekleyebileceğiniz ve bilgilerinize istediğiniz süre erişmenizi kolaylaştıracak en iyi zeki hoparlörlerden biridir.< /p>

En son teknoloji fırsatları ve satın alma önerileri için Twitter’da @EngadgetDeals’ı takip edin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*