Harika Anneler Günü hediyeleri yapan gadget’lar | Engadget

Harika Anneler Günü hediyeleri yapan gadget'lar | Engadget

Anneniz en son teknoloji trendleri konusunda sizin değin güncel olmayabilir, oysa bu, özenle seçilmiş bir gadget’ın onun hayatını kolaylaştırmayacağı anlamına gelmez. Çiçekler ve yatakta kahvaltı hoş Anneler Günü hediyeleri olarak kalırken, bu yıl ayrı bir yöntem sınamak ve annenize tatil bittikten fazla daha sonra kullanacağı bir şey olmak isteyebilirsiniz. yardım etmek için, teknolojiden anlayan veya anlamayan her annenin seveceği favori gadget’larımızdan ve hizmetlerimizden bazılarının bir listesini topladık.

Apple iPad Ufak

Apple iPad mini ve ekran kalemi bir ofis penceresinin pervazına oturur.Engadget

iPad Küçük’yi çoğu insan için en iyi küçük tablet olarak görüyoruz ve Facebook’ta video izlemek, metin mesajlarını okumak ve çocuklarının (ya da torunlarının) fotoğraflarına taramak için birazcık daha büyük bir ekran kullanabilir. A12 Bionic çipli en son model, Split View’da birdenbire artı tatbik kullanıldığında bile sorunsuz çalışır, böylece anne en sevdiği programı Netflix’te yayınlarken herhangi bir sorun olmadan e-postaları seri bir şekilde yanıtlayabilir.

7,9 inçlik geniş Retina ekranının, FaceTime görüntülü aramaları için daha küçük akıllı telefonlardakinden daha fazla bölge sağladığından bahsetmiyorum bile. — Valentina Palladino, Ticaret Editörü

Amazon’dan iPad mini satın alın – 399$

Belkin UV Arıtıcı + Kablosuz Yük Cihazı

Belkin

Anneniz geçen yıl pak bir ucube haline gelmiş olabilir (onu kim suçlayabilir?) ve Belkin’in UV dezenfektanı ve kablosuz sorumluluk cihazı ona belirlemek için iyi bir cihazdır. onun kapısına yakın dur. Annenizin gittiği her yere yanına götürebileceği anahtarlar, kartlar, yüzükler ve öteki küçük eşyalardaki bakterilerin yüzde 99’undan kurtulmak için UV ışınlarını kullanır. Evet, buna akıllı telefonu da dahildir ve iyice steril edildikten daha sonra anneniz, yerleşik 10W kablosuz sıkıntı pedi baştan sona ahizeyi kapağın üzerine koyabilir. Aygıt steril ederken sessizdir ve bir bonus olarak, kutudan çıkar çıkmaz kullanabilmeniz için kendi kablosu ve duvar adaptörü ile birlikte gelir.

Artık hepimiz aşı olduğumuza kadar, olasılıkla bir takım yürüyüşlere (ya da koşulara) çıkmak isteyecektir. Fitbit Inspire 2, genel kondisyon seviyemizi gösteren öteki istatistiklerle birlikte adımlarını ve uykusunu takip etmenin düşük maliyetli ve kullanımı kolay bir yoludur. Yeni kullanıcılar, zaten şahane olan uygulamaya daha da pozitif fitness rehberi ve meditasyon özelliği eklemek için bir yıllık bedava Fitbit Premium alabilir. — Kris Naudus, Buyer’s Guide Editor

Amazon’da Inspire 2 Satın Alın – 70 $

Instant Pot Duo

dims?image_uri=https%3A%2F%2Fs.yimg.com%Instant Pot

Yemek yapmayı seven ancak zamanı kısıtlı meşgul anneler için Instant Pot, dalgın bir armağan olabilir. Yavaş pişirici, pilav pişirici veya yoğurt makinesi olarak kullanılabilse de, özellikle düdüklü tencere olarak kullanışlıdır. O Kadar fazla yemeğin, özellikle de buğulama ve güveçlerin pişme süresini saatlerce kısaltabilir. Keza, set üstü ocak eşdeğerinin tersine, Instant Pot, sürekli bebek bakıcılığı yapmak zorunda kalmadan zorlama yapabilir ve orada kalabilir.

Instant Pot serisinin popülaritesi doğruca, annenizin yeni pişirme aygıtıyla hazırlayabileceği fazla değişik çevrimiçi tarifler de var. Bundan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğiniz hakkında daha pozitif bilgi için Instant Pot kılavuzumuza göz atın. — Nicole Lee, Kıdemli Editör

Hemencecik Pot Duo’yu Amazon’dan Satın Alın – 89 $

Apple Watch Series 6

Valentina Palladino / Engadget

Apple’s Watch Series 6 gibi bir akıllı saat, annenizin muhtemelen her gün kullanacağı güzel bir hediyedir. İstediği saat kadranını seçebilir, birkaç farklı kaplamaya sahiptir ve aralarından seçim yapabileceğiniz fazla sayıda kayış vardır. Önceki nesilden iki buçuk kat daha aydınlık ve önceki cins modele kadar daha uzun batarya ömrüne sahip, tekrar tekrar açık Retina ekrana sahip.

En son sürümde hem birkaç pratik iOS özelliği var: el yıkama algı (ellerinizi yıkarken otomatik olarak 20 saniyelik bir geri sayım sağlar) ve maske takarken iPhone’unuzun kilidini açma yeteneği sağlar.

Anneniz zindelik ve sağlıkla ilgileniyorsa, saat bilhassa harikadır. , otomatik alıştırma algılama, kalp atış hızı monitörü, oturmuş bir KALP GRAFIĞI ölçüm uygulaması ve akciğerlerinin ne değin iyi çalıştığını ölçen yeni bir kan oksijen sensörü gibi özelliklere sahip.

4 Serisi’nden bu yana saatlerinde önerge veriyor. Anneniz Saati takarken bir şey yaparsa, bileğine dokunur, bir alarm çalar, bir uyarı görüntüler ve ardından acele servislerle iletişim kurmayı seçmesine müsade verir. — NL

Apple Watch Series 6’yı Amazon’dan Satın Alın – 399 $

Kişiselleştirilmiş fotoğraf kitabı

Artifact Uprising

Kuşkusuz, telefonunuzda (ve Instagram’ınızda, Facebook’unuzda ve diğer bütün dijital ağlarda) çocuklarınızın bir sürü resmi var. Oysa çok artı dijital medyanız olduğu için maddesel medyanız da olmayabilir. Artifact Uprising, 30 resimlik bir kapaklı kitap için 15 $ gibi düşük seçeneklerle özelleştirilmiş bir bebek kitabı oluşturmak için telefonunuzdan resimler seçmenize olanak tanır. Hem, çocuğunuzun gelişimini belgeleyen bir fotoğraf günlüğü ya da minik parmaklar için planlanmış kalın sayfalardan oluşan bir tahta kitap da sunarlar. Üst seviye kitaplar için bez renklerinin rengini ve folyo damgalı başlıkların rengini seçebilirsiniz.

Benzer şekilde, Chatbooks’ta çocuklar için Aylık 5 ABD Doları, Ciltli Kitap gibi farklı alanlara yönlendirilmiş kitap seçenekleri vardır. Sert veya yumuşak kapaklı ciltler meydana getirmek için ilk elden sosyal medya hesabınızdan çekilen Ay Kitapları ya da bir Facebook veya Instagram Serisi.

— Amber Bouman, Muavin Yayımcı, Ebeveynlik

Artifact Uprising Shop Sohbet Kitapları Mağazası

Anker PowerCore 26.800 taşınabilir çok miktar cihazı

Anker

Kişisel olmayan bir armağan gibi görünse de, her anne minimum birkaç yüksek kapasiteli cep telefonu pili kullanabilir. Arabamın torpido gözünde bir tane bulundururum ve daha küçüğünü bebek bezi çantama sakladığım biliniyor çünkü – benden al – kilometrelerce uzaktayken lastiğin patladığını ve cep telefonunun pilinin azaldığını öğreniyorum. Arabada iki bebek olan bir evde harika bir öğleden daha sonra olmaz. Eczaneden ucuza almak basit olsa da, bir telefonu altı kere ve bir tableti en düşük iki kez çok miktar edebilen Anker PowerCore 26.800’e yatırım yaptığım için memnunum. Aynı anda üç adede kadar cihazı da tüketebilir ve öteki batarya paketlerinden daha ağır olmasına rağmen, büyük kapasitesi için teşekkür borçlu olacaksınız. — AB

Anker PowerCore 26.800’ü Amazon’dan Satın Alın – 60 $

Jabra Elite 75t kulaklık

dims ?image_uri=https%3A%2F%2Fs.yimg.comEngadget

Çocuklarımın davul çalan, şarkı söyleyen veya hayvan sesleri çıkaran çeşitli oyuncakları var.

Kablosuz kulakiçi kulaklıklarım, uzun konferans görüşmeleri veya herhangi bir uzunluktaki yürümeye başlayan çocuk erimesi sırasında us sağlığımı gözetmek için vazgeçilmezdir ve etkin gürültü müdahale etme de hasar vermez. Meslektaşım Billy Steele, dar oturması, uzun batarya ömrü ve güvenilir dokunmatik kontrolleri sebebiyle Jabra Elite 75t’yi öğüt ediyor. Hem farklı alanlara yönlendirilmiş müzik türleri için sağlam ses kalitesine sahiptirler ve dilekçe ilave EQ seçenekleri sunar. bu vesileyle, kablosuz şarjı seçim eden kişiler, kablosuz sorumluluk kutusu ve süratli sıkıntı sunan daha yeni Jabra 85t’leri yoklama etmelidir. — AB

Best Buy’dan Jabra Elite 75t’yi Satın Alın – 150 $

Shark Ion RV761 robot süpürge

Valentina Palladino / Engadget

Bir robot süpürgesi, annenizin evde yapabileceği bütün temizliği ortadan kaldırmasa da, muhakkak bir kısmını kolaylaştıracaktır. Shark Ion RV761, kısmen 250 dolarlık fiyatı için bir ton bedel sağladığı için en sevdiğimiz bütçe robot süpürgelerimizden biridir.

WiFi’ye bağlanır, böylece onu tamamlayıcı mobil uygulamasıyla veya Alexa veya Google Assistant sesli komutlarını kullanarak teftiş edebilirsiniz. Anneniz bir temizlik programı kurmak için mobil uygulamayı bile kullanabilir, bu nedenle makine hakkında düşünmesine bile lüzum kalmaz – kendi vaktinde evin içinde koşuşturur, kir ve döküntüleri emer. — Başkan Yardımcısı

Best Buy’dan Shark Ion RV761 Satın Alın – 250 $

Breville Smart Oven Air

Breville

Anneniz bir aşçıysa ve bunun için tezgah alanı varsa, ona Breville Smart Oven Air gibi bir tost makinesi almanızı kuvvetle tavsiye ederiz. Ekmek kızartmak, yemek pişirmek veya yiyecekleri tekrar ısıtmak için kullanabilir. Şüphesiz, tam boy bir fırın da benzer şeyi yapabilir, ancak onu yanmak çoğu zaman tüm evi ısıtabilir fakat bu yaz aylarında böylece de iyi değildir. Hem fazla daha verimli. Alışılagelmiş bir fırının ön ısıtma için takriben 20 dakikaya ihtiyacı olsa da, bir tost makinesi fırını genelde yalnızca beş veya 10 dakikada sıcaklığa ulaşabilir.

Keza Breville Zeki Fırın Havasını 1 kübik boyutundan dolayı seviyoruz. ayak kapasitesi.

Fırın keza, simit kızartma ya da pizza pişirme gibi belirtilen işlevler için planlanmış birkaç ön ayar moduna sahiptir. — NL

Williams Sonoma’dan Breville Smart Oven Air satın alın – 400 $

Snack box aboneliği

Snackmagic

İkizlerimi doğurduktan daha sonra, bir arkadaşım bana bir atıştırmalık kutusu taşıyan bir bakım paketi gönderdi, hemencecik arabama sakladım ve unuttum… ta ki açlıktan vefat etmek üzere olana ve bir trafik ışığına takılana değin. O minik kutu granola barlar, sebzeli pipetler ve meyveli atıştırmalıklar yeni anne olarak aldığım en akıllı ve en dalgın hediyelerden biri oldu. Snackmagic, alıcınızın kendi seçebileceği özelleştirilmiş bir atıştırmalık ve içecek kutusu hediye etmenize olanak tanır. Ya Da 10 ila 50 unsur aralarında değişebilen temalı bir kutu seçebilirsiniz. Her sipariş için asgari 35 ABD doları olsa da, Snackmagic’in protein çubukları, unlu mamuller, tatlılar, maden suyu, gazlı içecekler, jerkies ve daha fazlasından oluşan detaylı menüsüyle buna ulaşmakta zorlanmayacaksınız.

Muhakkak, güzeller ve güzel kokuyorlar ama sonunda solgunlaşıyorlar, ki bu her zaman bir serseriliktir. Öyleyse niçin annene pek kalacak kadar hoş bir şey almıyorsun? Bu LEGO buketi bakmak fazla hoş lakin bununla birlikte bir akşamı bir araya getirmek için şahane bir yol. Bonus olarak, Anneler Günü civarında satın alacağınız birçok çiçek aranjmanından daha ucuzdur ve eğer bundan sıkılırsa, onu parçalara ayırıp 756 parçayla diğer bir şey yapı edebilir. — KN

LEGO’dan LEGO Buketi Satın Alın – 50 $

Sesli hediye üyeliği

dims?image_uri =https%3A%2F%2Fs.yimg.comAudible

Anneniz okumayı seviyor ancak oturup kitap açılmak için fazla zamanı yoksa, Audible üyeliği ona yeni bir keyif alma yolu verebilir her yerde okumak. Armağan üyelikleri, bir ay için 15 ABD Doları ile bir sene için 150 ABD Doları aralarında değişir ve herhangi bir başlıkta kullanabileceği belirtilmiş sayıda kitap kredisi içerir.

Fakat en iyi yanı, işe bu arada arabada, ortalığı toparlarken evin civarda veya hareketsiz bir yaz gününde kumsalda olsun, herhangi bir zamanda herhangi bir yerde okuyabilmektir. — Başkan Yardımcısı

15 ABD Dolarından başlayan fiyatlarla Audible armağan üyeliği satın alın

Ember Mug

dims?image_uri= https%3A%2F%2Fs.yimg.comKupa yük altlığında tutulursa, içecekleri 1,5 saate dek veya bütün gün boyunca içten sıcaklıkta tutan kendinden ısıtmalı zeki bir kupa olan Ember Mug ile annenizin sabah kahvesi rutinini bir üst seviyeye taşıyın. 120 ila 145 derece Fahrenheit aralarında bir sıcaklık aralığına sahiptir, bu da annenizin demlenmesini ne kadar sıcak istediğini aramasını sağlar. Ayrıca en sevdiği içecekler için danışıklı sıcaklıkları kaydetmesine, kafein alımını peşine düşüp takip etmesine, kupanın önündeki LED ışığının rengini özelleştirmesine ve daha böylece fazla şeye müsade veren bir tezgâhtar başvuru formu da var. En son sürüm, beyaz, siyah, altın, gümüş ve bakırın yanı sıra oldukça pembe altın renginde kazanç. — NL

Amazon’dan Ember kupası satın alın – 130 $

Nintendo Switch Lite

An aşırı -Nintendo Switch Lite taşınabilir oyun cihazını oynayan birinin omuz görüntüsü.Engagdet

Birçok oyun pazarlaması hala aksini söylese bile, kadınlar da oyun oynuyor.

Switch Lite, cebinde ya da çantasında saklanabilecek kadar küçüktür ve Breath of the Wild, Untitled Goose Game ve Animal Crossing: New Horizons gibi keyif alacağı çoğu harika oyun olsa da, bir eShop kartı takmanızı öneririz. kendi maceralarını seçebilir. — KN

Nintendo Switch Lite’ı Amazon’dan Satın Alın – 200 $

Winc Wine Club üyeliği

Getty Images ile Fattyplace

Annenize olur ya de hiç hoşlanmayabileceği bir şişe şarap vermeyi unutun. Bunun yerine, her ay kendi tat alma tadına yerinde dört şarap seçkisi sunan aylık bir şarap kulübü olan Winc’e abone olun. Annenin tek yapması gereken, zevkleri hakkında altı soruluk kısa bir anket yüklenmek ve arkasından Winc onun için şarapları seçmek. sonra aldığı şarapları derecelendirebilir, bu nedenle Winc, bir dahaki sefere daha kişiselleştirilmiş seçimler sunarak ne istediği hakkında daha iyi bir düşünce edinebilir.

— NL

Winc Wine Club’da Alışveriş Yapın

Logitech C920s Pro

dims?image_uri=https% 3A%2F%2Fs.yimg.comValentina Palladino / Engadget

Geçen yılın getirdiği bir şey, yerleşik web kameralarının berbat olmasıdır. Bir dahaki sefer onunla Zoom’a atladığınızda annenizin zayıf açık fikirli, bulanık bir görüntüsüne bakmak yerine, neden onun kurulumunu Logitech’in bir HD web kamerası ile yükseltmeyesiniz? C920s Pro, 100 doların aşağıda ve canlı bakış kalitesi, net ses ve annenizin görüntülü sohbet için kullanabileceği hemen hemen her programda çalışan süper basit bir kurulum sunuyor. Nesnel için, mahremiyet için ya da yalnızca kamerayı nasıl kapatacağını çözemediği zamanlar için harika olan bir açılır kapanır kapak bile var. (Hepimiz oradaydık.) — K.N.

Logitech C920s Pro’yu Logitech’ten Satın Alın – 70 ABD Doları

.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*