Harika hediyeler veren bilgisayar ve telefon aksesuarları | Engadget

Harika hediyeler veren bilgisayar ve telefon aksesuarları | Engadget

Kabul edelim, hayatı yalnızca dizüstü bilgisayarlarımız veya zeki telefonlarımızla geçirmemiz nadirdir. Zamanla, aksesuarlar jurnal rutinlerimiz için çok kayda değer ayla geldi ve bu, insanlarla yüz yüze karşılaşmak yerine teknolojiye daha artı güvenmek zorunda kaldığımız 2020’de hiç olmadığı kadar içten oldu. Kısacası, cihazlarımızla çok pozitif zaman harcıyoruz, bu yüzden deneyimi olası olduğunca kuytu hale getirebiliriz. Burada, ileri düzey kullanıcılar veya teknolojiye meydan okuyanlar olsun, herkesin hayatını kolaylaştıracak 14 bilgisayar ve telefon aksesuarının bir listesini topladık.

ViewSonic VX3276-2K-MHD monitör

Tatil Hediye Rehberi: Logitech K480D Lipman Photography’nin yalnızca klavyesini göstermek en rahatı değil. Bir Bluetooth klavye, bir tablete (hatta zeki telefona) yazmayı daha az baş ağrısı haline getirebilir. Logitech’in K480 çoklu aygıt klavyesi hem eski ayrıca de iyi bir üründür – sadece Windows, macOS, iOS ve Android’de çalışmakla kalmaz, aynı anda üç cihaza bağlanabilir ve bunlar aralarında sorunsuz bir şekilde geçiş yerine getirmek için küçük kadranını kullanabilirsiniz. .Halihazırda mobil cihazlarınız için bir kılıfınız veya standınız varsa, aynı derecede mükemmel Logitech K380 klavyeyi tercih edebilirsiniz ve sayısal tuş takımına ihtiyaç duyanlar için Logitech K780 iyi bir seçenektir (ve beşikten de vazgeçmez). ).

Logitech K480’i Amazon’dan Satın Alın – 35 $’a Logitech K480’i Walmart’tan Satın Alın – 29 $

Logitech MX Anywhere 3 fare

Logitech

Yeni MX Anywhere 3 faresi, bütün boyutlu MX Master’ın taşınabilir tasarımı ile 3’ün en iyi özelliklerini bir araya getiriyor. MX Bitmiş 2s. Logitech, metal MagSpeed ​​tekerleğinin daha ufak bir versiyonunu yaptı ve onu Anywhere 3’ün içine yerleştirdi, böylece daha çabuk ve daha yumuşak kaydırma sağladı. Keza Logitech Options yazılımını kullanarak değiştirebileceğiniz yandan kaydırma ve ayarlanabilir kaydırma kuvvetini de destekler. Yazılım hub’ında hem Zoom ve Microsoft Teams için, konferans görüşmesi sırasında kameranızı ya da mikrofonunuzu kapatmanıza ihtimal tanıyan uygulamaya özel yeni ön ayarlar bulunur.

Oysa Anywhere 3’ü gerçekte öne çıkaran şey nedir? kompakt tasarımı, sırt çantasına atılacak dek ufak olmasını sağlar.

Keza, birçok büyük işletim sistemini (Chrome OS ve Linux dahil) desteklemesini ve USB-C şarjlı olmasını da seviyoruz.

MX Anywhere 3 fareyi Amazon’dan satın alın – 80 ABD doları

Örnek olarak Bionic Commuter sırt çantası

dims?image_uri=https%3A%2F%2Fmedia-mbst-

Araç Gereç yumuşak bir dokunuş şehvetli verir ve çok ağır olmadan dirençli. Diğer Incase sırt çantaları gibi, aynı zamanda ayrıca işlevsel keza de şık olan minimalist bir siluete sahiptir. Geniş asıl cebinde aksesuarlar, defterler, kalemler ve daha fazlası için aniden artı düzenleme cebine ek olarak 16 inç MacBook Pro’yu alabilen bir kılıf bulunur.

Bunun yerine, dizüstü bilgisayarınızı USB-C Pro bağlantı istasyonuna bağlayın ve ağır işleri gerçekleştirmek için kullanın. Bağlantı istasyonunda ansızın artı USB-A soketi, USB-C bağlantıları, DisplayPort’lar ve bir Gigabit Ethernet jakı dahil edinmek üzere 10 bağlantı noktası vardır, böylece ihtiyacınız olan yaklaşık olarak her şeyi aynı anda bağlayabilirsiniz. Temas istasyonu aynı anda iki adede değin 4K ekranı ve 85 W dizüstü bilgisayar şarjını da destekler. Oysa en iyi yanı, keza Thunderbolt 3 hem de USB-C dizüstü bilgisayarlarla çalışmasıdır. bu nedenle, armağan alan kişinin dizüstü bilgisayarının özelliklerini bilmeseniz bile USB-C Pro Dock’un ahenkli olacağını güvenle varsayabilirsiniz.

USB-C Pro Dock’u Amazon’dan Satın Alın – 200 $’lık USB-C Pro Dock’u Walmart’tan Satın Alın – 200 $

Ivoler Ayarlanabilir dizüstü bilgisayar sehpası

ivoler

Sağlam bir dizüstü bilgisayar sehpası, masanızı daha ahenkli ayla getirmekle kalmaz, bununla beraber maddesel stresin de bir kısmını azaltır tüm gün bilgisayar göstermek. Kompakt ve çok yönü olan tasarımı sebebiyle Ivoler’in alüminyum alaşımlı standını seviyoruz.

Yalnızca dizüstü bilgisayarınız için de kullanmak zorunda değilsiniz – her boyuttaki zeki telefonlar ve tabletlerle de çalışır. Altı ayrı görüş alanı ayarı vardır, böylece cihazlarınızı tamamiyle işinize uyacak şekilde destekleyebilirsiniz. Ayrıca altındaki silikon pedler baştan sona mobilyalarınızı çizmez (ya da kaymaz).

Amazon’dan Ivoler dizüstü bilgisayar standı satın alın – 19 $

Satechi 7 temas noktalı USB çok miktar istasyonu yuvası

Tatil Hediye Rehberi: Satechi 7 Bağlantı Noktalı USB Şarj İstasyonu YuvasıWill Lipman Photography / Satechi

Sıkıntı, evimize getirdiğimiz her ek cihazla daha kompleks ülkü geliyor, fakat Satechi’nin 7 bağlantı noktalı çok miktar istasyonu biraz daha idare edilir ışık halkası getirebilir. Zeki telefonlar, tabletler veya aksesuarlar gibi bütün cihazlarınızı yerleştirip sorumluluk edebileceğiniz yedi yuvaya sahiptir. Her USB bağlantı noktasında fazla gerilim koruması ve zeki pil şarjı vardır, bu nedenle aygıtlarınıza yalnızca optimum miktarda meyve suyu gönderilir.

Bu, teknolojilerini hatalı yere koymaya yatkın olanlara muavin olabilir ve gadget’larını gece uyurken (tercihen yataktan uzağa) oturtmak için kayıtlı bir yer isteyenlere de yardımcı olabilir.

Amazon’da 7 portlu şarj istasyonu satın alın – 50 $ Walmart’ta 7 portlu şarj istasyonu satın alın – 60 $

Aukey Omnia 100W GaN PD sıkıntı cihazı

Will Lipman Photography

Orada binlerce çok miktar cihazı var, ama Aukey’nin Omnia’nın en iyi 100W yük cihazına sahip 100W şarj cihazı var. denediğimiz fazla yönü olan yük cihazları. GaN teknolojisi, adaptörün diğerlerinden daha ufak olmasına (bütün olarak 2,24 x 2,24 x 1,26 inç) oysa yine de keza mobil cihazları ayrıca de dizüstü bilgisayarları yük edecek dek güçlü olmasına izin verir. Galyum nitrürün manâlı bir özelliği, yüksek ısıyla iyi başa çıkma yeteneğidir, bu nedenle bu sorumluluk cihazı, 16 inç MacBook Pro’nuzu çalışır durumda yakalamak için 100 W baskı kullandığında bile, öteki adaptörlerden fazla daha soğuk kalacaktır.

Kesinlikle sahip olduğunuz en iyi kamera tekrar tekrar cebinizde olandır, oysa zeki telefonların akıcı, enerjik video çekimi söz konusu olduğunda hala azıcık yardıma ihtiyacı var. DJI’nin OM4 gimbal’i bu işi yapabilir ve yeni manyetik paneli, akıllı telefonunuzu ona takıp çekime başlamanızı daha da kolaylaştırır. OM4 ile geleneksel (ve hantal) bir kelepçe montajına dayanan önceki nesil Osmo Mobile 3 arasındaki en büyük fark budur. Huysuz takdirde, OM4, tek dokunuşla kontroller de dahil olmak üzere Osmo Mobile 3’ün sahip olduğu tüm şahane özellikleri sunar; katlandığında ceket cebine sığabilen bir tasarım; 15 saatlik pil ömrü; ve siz çekim yaparken onu takip etmek için hareketli bir nesneye kilitlenen Dinamik Yakınlaştırma ve Aktif İzleme gibi yazılım özellikleri.

OM4’ü Amazon’dan satın alın – OM4’ü Walmart’tan satın alın – 149 ABD doları

< h3>Samsung T7 Dokunmatik SSD (1 TB) dims?image_uri=https%3A%2F%2Fmedia-mbst-Samsung’un portatif SSD serisini yenmek zor çünkü ikisi de güzel derecede kompakt ve çabuk.Dizüstü bilgisayarlar ve PC’lerin yanı sıra zeki telefonlar ve hatta bir takım oyun konsolları ile çalışır, bu nedenle seçtiğiniz depolama kapasitesine ast olarak esas ekstra bölge kaynağınız olabilir. T7 Touch’ın başka bir güvenlik katmanı ekleyen parmak izi sensörünü seviyoruz (isteğe ast şifre koruması ve AES 256 bit şifrelemenin üzerine). Bununla Beraber, isterseniz sensörü atlayabilir ve huysuz takdirde aynı T7 SSD’yi seçebilirsiniz.

T7 Touch SSD’yi Amazon’dan satın alın – 170 $ T7 Touch SSD’yi Walmart’tan satın alın – 230 $

Tile Essentials 4’lü Paket

notFakat Amazon’un Echo Dot’unun sağladığı layık için söylenecek bir şey var. Birçok insanın ufak masa başı konserleri için yerinde olacak ve Alexa müzik hizmetleri laf konusu olduğunda ayrımcılık yapmıyor – Spotify, Apple Music ve diğerleri benzer şekilde çalışıyor. Echo Dot ile Alexa’nın öteki bütün güçleri, hava durumu tahminlerini iletmek, akıllı konut cihazlarını gözden geçirmek, geçici bir konut interkom sistemi olarak yol almak (diğer Echo’larınız varsa) ve mevcut binlerce Alexa Becerisine erişmek de dahil almak üzere hizmetinizdedir. Üçüncü cins hokey diski görünümlü Dot’u veya yeni dördüncü cins küre şeklindeki Dot’u aldığınızdan bağımsız olarak, paranızın karşılığını fazlasıyla veren bir gadget elde edersiniz.

Amazon’dan Echo Dot satın alın. – 50$

Anker PowerWave Süratli Kablosuz sıkıntı standı

dims?image_uri=https%3A%2F%2Fmedia-mbst- Anker

Kablosuz sıkıntı cihazları, öğelerinizi kablolu modeller değin süratli çalıştırmayabilir, ancak kolaylıklarını reddetmek zorlama.

Dışarıda bir sürü kablosuz sorumluluk cihazı var, fakat çoğu zeki telefonla çalıştığı ve hatta iPhone’lar ve Samsung cihazları için seri şarjı desteklediği için Anker’in PowerWave Standını kısmen seviyoruz. Ve ayrıca düşey hem de yatay yönlendirmeleri desteklediğinden, yük olurken zeki telefonunuzla sosyal medyayı denetleme edebilir, video izleyebilir ve öteki şeyleri rahatça yapabilirsiniz. Bu özel modelde bir duvar adaptörü yoktur, fakat bir adaptör (pozitif iki yerleşik USB temas noktası) ile birlikte gelen benzer bir PowerWave çok miktar cihazını 15 ABD doları karşılığında satın alabilirsiniz.

PowerWave hızlı şarj cihazını şuradan satın alabilirsiniz: Amazon – PowerWave süratli çok miktar cihazını Walmart’tan 30 ABD doları satın alın – 30 ABD doları

Otterbox, Spigen, Casetify telefon kılıfları

dims?image_uri= https%3A%2F%2Fmedia-mbstOtterbox

Bazılarımız artık akıllı telefonlarımızı daha uzun süredir elimizde tutuyor ve bir telefon kılıfı onu hayatın çoğu tehlikesinden koruyabilir. Sorun şu ki, telefon kılıfları çoğunlukla bir düzine düzine kadar – yani açık havada bir sürü kötü kılıf var.

Spigen, iyi bir koruma sağlayan ve farklı alanlara yönlendirilmiş stil tercihlerine uyan çok dağıtılmış akıllı telefon kılıfları üretmektedir, oysa satın alınabilirlikleri nedeniyle onları aslında seviyoruz. Kazaya meyilli olanlar veya mümkün olan azami korumayı isteyenler için Otterbox daima güvenli bir bahistir. Ve zeki telefonlarının kılıfının kim olduklarını göstermesini isteyenler için Casetify’ın bir dizi eğlenceli prefabrik modeli var veya web sitelerinde sıfırdan bir tanesini özelleştirebilirsiniz.

Otterbox telefon kılıfları satın alın. Spigen telefon kılıfları satın alın Casetify telefon kılıfları satın alın

Engadget’ın 2020 Yeni Yıl Hediye Rehberi

dims? image_uri=https%3A%2F%2Fmedia-mbst Engadget

Armağan olarak verilebilecek en iyi dizüstü bilgisayarlar ve tabletler

Harika hediyeler veren bilgisayar ve telefon aksesuarları

En iyi hediyeler Hayatınızdaki PC oyuncusu

Çocuklar için en iyi teknolojik oyuncaklar

Hediye alabileceğiniz en iyi zeki saatler, fitness peşine düşüp takip cihazları ve giyilebilir cihazlar

Kendinizi geliştirmek için en iyi teknolojik hediyeler konut sinema sistemi

Bunlar ses gadget’larıdır bu sezon armağan etmek için

Harika hediyeler yapan akıllı ev aletleri ve mutfak teknolojisi

Arkadaşlarınıza ve ailenize gönderebileceğiniz en iyi dijital hediyeler

Verilecek en iyi ekipman hayatınızdaki fotoğrafçıya

Bu sene hediye ettiğimiz kitaplar, filmler ve müzikler

50 doların altında bir fiyata satın alabileceğiniz her şey hediye rehberimizde

Hayatınızdaki atlet için en iyi fitness aletleri

Yeni ebeveynler için en iyi teknolojik hediyeler

Bu tatil sezonunda hediye edilecek en iyi masa oyunları

Dişli bir sonraki kış maceranıza atılmak için

Harika bir çorap doldurucu yapan küçük, yerinde fiyatlı gadget’lar

.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*