Hyrope, antrenmanınızı takip etmek için bir uygulamayla eşleşen akıllı bir atlama ipidir | Engadget

Hyrope, antrenmanınızı takip etmek için bir uygulamayla eşleşen akıllı bir atlama ipidir | Engadget

2020’de piyasaya sürülen zeki bir fitness aleti üreticisi olan Hygear, kullanıcılara hakiki zamanlı geri bildirim sağlayabilen zeki bir atlama ipi tanıttı. Hyrope, kullanıcının atlama sayısını, hızını, hızını ve ilerledikçe yakılan kaloriyi takip etmek için şirketin devlete ait uygulamasıyla eşleşebilir. Hygear’ın uygulaması, fitness hedeflerine göre peşine düşüp takip edebilecekleri etkileşimli antrenmanları seçer ve bunları hakiki performansa göre belirlemek için suni akıl teknolojisini kullanır.

Spor salonları koronavirüs kısıtlamalarının gevşetilmesinin arkasında son aylarda yeniden açılmaya başlasa da, bazıları hala olabilir evlerinde çalışma yapmaya devam etmeyi seçin. Ne de olsa geçen yıl pandeminin ortasında çoğu insan pahalı makineler satın aldı ve artan sayıda dijital fitness aboneliğinden video antrenmanlarını izlemeye alışkın olabilir. Hyrope oyuna azıcık geç kalmış olabilir, fakat yine de evde alıştırma yapmayı tercih edenlerde ya da gittikleri her yere getirebilecekleri kullanışlı bir egzersiz aleti isteyenlerde izleyicisini bulabilir.

Şirket, Hyrope’u tanıtmayı seçtiğini çünkü “çünkü kardiyoyu zorlama antrenmanıyla karıştırmak kilo devretmek için kalori yakmanın en iyi ve en etkili yollarından biri” ve ip atlama ” kardiyo aktivitesi”. sınırlı alanda gerçekleştirilebilir.” Hyrope acilen 39 $ için ön satışta. Cihazın kendisi ve bir yıllık Hygear tatbik üyeliği ile birlikte kazanç. İp atlama, dilekçe üzerinden erişilebilen 90 jurnal bir kilo verme programıyla başlıyor ve şirket önümüzdeki haftalarda 45 ve 60 jurnal kardiyo programları da sunacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*