Karşınızda Engadget’ın 2020 tatil hediye rehberi | Engadget

Karşınızda Engadget'ın 2020 tatil hediye rehberi | Engadget

“Kasım nasıl geçti?” diye merak ediyorsanız lakin bununla birlikte “nasıl sadece Kasım?” yalnız değilsin. 2020, bir anda bir anda ortadan kaybolurken, hiç bitmez tükenmez hissettirdi. Hepimizin birazcık yorgun (hatta halsiz) olduğunu ve bu ekstra yorgunluktan nedeniyle yılbaşı alışverişi sezonu her zamankinden daha stresli görünebileceğini söyleyebiliriz.

Ancak Engadget’ta, tatil hediye rehberi, yükün bir nebze olsun hafifletilmesine asistan olabilir. Listenizdeki millet için hediye fikirleri düşünmeye bile başlayamıyorsanız, size 200’den pozitif ürün önerisi sunuyoruz. En iyi dizüstü bilgisayarlar ve tabletler, her tür insan için giyilebilir ürünler, en popüler (ve en yerinde) kulaklık ve kulak içi kulaklıklar için seçimler bulacaksınız; artı kaçmak için başvurduğumuz bir sürü kitap, film ve müzik.

Çalışanlarımız bir süredir bu ürünlerin çoğunu deneme ediyor, inceliyor ve kullanıyor, böylece teknoloji takıntılı olsun ya da olmasın listenizdeki herkes için olağanüstü hediyeler yapın. Keza bir dizi bütçe dostu seçenek ekledik — bu şekilde, bütçenize yan kalırken listenizdeki öğeleri güvenle silebilirsiniz.

Ve oradaki tüm pazarlık avcıları için, biz olacağız. tatil alışveriş sezonu her tarafında bulduğumuz en iyi indirimleri kapsayan. Hediyelerinizin çoğunu zaten satın aldıysanız, oyunun bir adım önünde olduğunuz için bravo – fakat hala bekleyenler için yılın en iyi fırsatları az önce gelmedi. En iyi Kara Cuma ve Siber Pazartesi dahil olmak üzere en son indirimlerden farkında olmak için Fırsatlar ana sayfamızı ziyaret edin ve Twitter’da @EngadgetDeals’ı takip edin.

Satın alma rehberlerimizin ve fırsat kapsamının yılbaşı alışveriş sezonunu daha az hale getirebileceğini umuyoruz. stresli. 2020 çoğumuz için kuvvet bir sene oldu, ancak pozitiflere odaklanmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz (bunu yerine getirmek kuvvet olsa bile). Ve önümüzdeki haftalarda başkaları için hediye satın alırken, bu süreçte kendinize iyi davranmayı unutmayın. Bunu hak ediyorsunuz.

Engadget’ın 2020 Yılbaşı Hediye Rehberi

Dizüstü bilgisayar ve tabletlere şahane hediyeler veren aksesuarlar

Hayatınızdaki PC oyuncusu için en iyi hediyeler

Çocuklar için en iyi teknolojik oyuncaklar

Armağan alabileceğiniz en iyi akıllı saatler, fitness peşine düşüp takip cihazları ve giyilebilir cihazlar

Ev sinema sisteminizi geliştirmek için en iyi teknolojik hediyeler

Bu sezon armağan edebileceğiniz ses cihazları

Harika hediyeler sunan akıllı ev aletleri ve mutfak teknolojileri

Arkadaşlarınıza ve ailenize gönderebileceğiniz en iyi dijital hediyeler

En iyi teçhizat Hayatınızdaki fotoğrafçıya tahsis etmek için

Bu sene armağan edeceğimiz kitaplar, filmler ve müzikler

50 doların aşağı bir fiyata satın alabileceğiniz her şey hediye rehberimizde

Hayatınızdaki sporcu için en iyi fitness aletleri

Yeni ebeveynler için en iyi teknolojik hediyeler

Bu tatil sezonunda hediye edilecek en iyi masa oyunları

Bir sonraki kış maceranız için edineceğiniz teçhizat

Harika bir çorabı dolduran ufak, uygun fiyatlı gadget’lar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*